Andaluzja: prowincja Sewilla

To największa prowincja Andaluzji, jej stolica jest zarazem stolicą regionu. Jeśli lubisz zwiedzać, na samą Sewillę będziesz musiał poświęcić kilka intensywnych dni, a warte zobaczenia są też na pewno mozaiki w ruinach Italica, a także miasta Carmona i Ecija.

Aqui Hablas
www.aquihablas.com


Aquí Hablas : Ucz się hiszpańskiego na wesoło.

Dzięki naszej metodzie nauczania, uczniowie będą mogli uczyć się hiszpańskiego w jego naturalnym otoczeniu, poza salą, gdzie będą mogli aktywnie ćwiczyć swój hiszpański w zależności od swoich hobby i zainteresowań.

W Aqui hablas tworzymy idealne środowisko do nauki języka, takie, które motywuje i sprawia, że każdy nabiera ochoty na wykorzystywanie hiszpańskiego w codziennym życiu.

Dzięki naszej metodzie nauka języka jest szybsza i bardziej efektywna. Stawiamy na komunikację słowną, na wykorzystywanie języka w odgrywaniu realnych, codziennych sytuacji, co zapewnia interaktywność.

Nasza metoda dostosowuje się do ucznia, jego doświadczeń i znajomości języka hiszpańskiego.

Nasza metoda przenosi naukę języka do kuchni, do sklepu, do szkoły flamenco…wszędzie tam, gdzie nasi uczniowie będą mogli żyć językiem.

Od momentu rozpoczęcia zajęć, uczniowie, zakwaterowani w pięknej andaluzyjskiej posiadłości z XVI wieku, uczą się języka według konkretnej tematyki : kuchnia, taniec, kultura, sport …

Każdy z naszych program ów trwa 4 dni i jest przewidziany dla max 12 osób. W tym czasie, nasi uczniowie są pod stałą opieką wychowawcy.

 

Rodzaje kursów


  • hiszpański + flamenco / español + flamenco
  • hiszpański + hobby / español + aficiones
  • hiszpański + sport / español + deporte
  • hiszpański + kuchnia / español + cocina

Galeria