Andaluzja: prowincja Sewilla

To największa prowincja Andaluzji, jej stolica jest zarazem stolicą regionu. Jeśli lubisz zwiedzać, na samą Sewillę będziesz musiał poświęcić kilka intensywnych dni, a warte zobaczenia są też na pewno mozaiki w ruinach Italica, a także miasta Carmona i Ecija.

Center for Cross-Cultural Study
www.spanishstudies.org


 

Center for Cross-Cultural Study (CC-CS) to instytucja, która od 1969 roku działa na rzecz akademickiej jakości nauczania i wymiany międzykulturowej studentów i nauczycieli. Siedziba szkoly mieści się w dziewiętnastowiecznej kamienicy w samym sercu Sewilli, gdzie współczesna architektura współgra z ręcznie zdobionymi kafelkami z 1919 roku, łukami, fontannami i tarasami. Sale wykładowe wyposażone są w odbiorniki TV, odtwarzacze CD i DVD, projektory multimedialne i mają dostęp do Internetu.

Oferta CC-CS to przygotowany dla studentów hiszpańskich i zagranicznych program nauczania na akademickim poziomie. Proces integracji kulturowej i rozwoju zawodowego studentów wspierany jest dodatkowo możliwością odbycia praktyk, wolontariatu i wymiany studenckiej. Organizowane są też panele dyskusyjne i różnego rodzaju warsztaty, a także wiele wydarzeń kulturalnych.

CC-CS zapewnia wsparcie informatyczne, medyczne i w poszukiwaniu zakwaterowania z rodziną hiszpańską, w mieszkaniach samodzielnych i studenckich i akademikach. Kursanci przydzielani są do grup jezykowych na podstawie testu poziomującego. 

Szkoła posiada akredytację Instytutu Cervantesa, homologację Rządu Andaluzji, certyfikat ISO 9001:2000 dla programów edukacyjnych, należy też do regionalnych i międzynarodowaych stowarzyszeń edukacyjnych i konsumenckich.

 

Rodzaje kursów


  • Nauczanie hiszpańskiego jako języka obcego (5 dni) / Enseñanza del Español como Segunda Lengua (5 días)
  • Intensywny kurs hiszpańskiego (3-5 tygodni) / Programa intensivo de español (3-5 semanas)
  • Kurs studiów hispanistycznych (15 tygodni) / Estudios Hispánicos Superiores (15 semanas)
  • Intensywny kurs kultury (10 dni) / Inmersión cultural (10 días)
  • Intensywny kurs studiów hispanistycznych (3 tygodnie) / Programa intensivo de Estudios Hispánicos (3 semanas)

Akredytacje


  • 3
  • 14

Galeria