Andaluzja: prowincja Malaga

O Maladze mówi się, że ta jedna prowincja ma w sobie bogactwo całego kontynentu. Niezależnie od tego, czy lubisz zwiedzać, aktywnie wypoczywać, czy wolisz wylegiwać się na plaży, tu na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Piękne krajobrazy i miejscowa kuchnia tak czy inaczej umilą ci czas!

Euroformac
www.grupoeuroformac.com


Euroformac ma ponad 14 lat doświadczenia w kształceniu tak firm jak osób prywatnych. Priorytetem szkoły jest satysfakcja uczniów, których w ciągu ostatnich 6 lat miała przeszło 100 tysięcy. 
Euroformac dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, a dzięki technikom zarządzania i komunikacji stara się osiągnąć maksymalnie intensywny kontakt uczniów z nauczycielami. Jej metodologia dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i nakierowana na rozwijanie zdolności rozumienia i konstruowania wypowiedzi po hiszpańsku. Euroformac  oferuje zarówno kursy tradycyjne, jak i on-line w Hiszpanii i w Polsce. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach biegłości językowej według klasyfikacji Rady Europy, od początkującego (A1), po zaawansowany (C2). Wszystkie kursy mogą się odbywać w modułach porannych, popołudniowych lub intensywnych.
Główna siedziba Euroformac mieści się w Maladze, gdzie może przyjąć 30 osób i dysponuje 5 wyposażonymi multimedialnie salami lekcyjnymi; firma ma też swoje biura w Madrycie i Murcji. Szkoła udostępnia kursantom salę informatyczną z dostępem do internetu, bibliotekę, xero, salę konferencyjną.

Rodzaje kursów


  • kursy hiszpańskiego w Polsce / Cursos presenciales de español en Polonia
  • programy "zanurzenia językowego" w Andaluzji / Programas de Inmersión Lingüística en Andalucía
  • kursy za pośrednictwem platformy wirtualnej Euroformac / Cursos a través de la Plataforma Virtual de Euroformac
  • program mieszany: kurs na miejscu + kurs on-line / Formación MIXTA
  • Przygotowanie do Egzaminów DELE / Preparación DELE

Galeria