Andaluzja: prowincja Malaga

O Maladze mówi się, że ta jedna prowincja ma w sobie bogactwo całego kontynentu. Niezależnie od tego, czy lubisz zwiedzać, aktywnie wypoczywać, czy wolisz wylegiwać się na plaży, tu na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Piękne krajobrazy i miejscowa kuchnia tak czy inaczej umilą ci czas!

Instituto Internacional de Idiomas
www.iiischools.com


Szkoły Instituto Internacional de Idiomas położone są na Costa del Sol, w miejscowościach Nueva Andalucía, Estepona i Puerto Banús. Wszystkie posiadają certyfikat ISO 9001:2008 i kierują swoją ofertę zarówno do osób prywatnych, jak i do firm.

Każdego roku szkoły Instituto Internacional de Idiomas przyjmują ponad 1000 uczniów. W metodologii nauczania największy nacisk kładziony jest na rozwijanie zdolności komunikacyjnych. 

Zespół Instituto Internacional de Idiomas to nauczyciele z przygotowaniem akademickim, wybrani ze względu na swoje doświadczenie, ale także na cechy charakteru, dzięki którym atmosfera w szkole jest przyjacielska, ponadto wszyscy mają co najmniej 3 lata praktyki zawodowej.

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie ośmioosobowych na sześciu poziomach zaawansowania i skierowane są do uczniów w każdym wieku.

Instituto Internacional de Idiomas oferuje zakwaterowanie u rodziny hiszpańskiej, w mieszkaniu samodzielnym lub studenckim lub w hotelu.

 

Rodzaje kursów


  • kurs hiszpańskiego (3h zajęć/tydzień) / curso de español ( 3h/semana)
  • kurs hiszpańskiego (20h zajęć/tydzień) / curso de español ( 20h/semana)
  • kurs hiszpańskiego (40h zajęć/tydzień) / curso de español ( 40h/semana)

Akredytacje


  • 3