Andaluzja: prowincja Almeria

Almeria to kwintesencja andaluzyjskich kontrastów. Wydaje się niewiarygodne, że w jednej prowincji mogą zmieścić się piaszczyste plaże, pokryte śniegiem szczyty gór, a nawet pustynia.  Natomiast dziedzictwo kulturowe i archeologiczne  przypomina o wpływach Fenicjan, Iberów, Rzymian i Arabów.

Tiempo de Lenguas
www.tiempodelenguas.com


Szkoła Tiempo de Lenguas położona jest na terenie kampusu uniwersyteckiego w Almerii, dzięki czemu dojazd do niej z każdej części miasta i o każdej porze jest równie dobry. Budynki szkoły z jedej strony graniczą z plażami i parkiem naturalnym Cabo de Gata, a z drugiej z pustynią Tabernas.
Kursy hiszpańskiego w Tiempo de Lenguas połączone są z programem atrakcji kulturalnych. Program zajęć układany jest elastycznie, w zależności od indywidualnych potrzeb kursantów, możliwe jest też uczestniczenie w kursie on-line.

Tiempo de Lenguas oferuje swoim uczniom znalezienie wybranego przez nich rodzaju zakwaterowania, a także pomoc w razie ewentualnych komplikacjach, także w wypadku konieczności zmiany mieszkania. Szkoła zapewnia też odbiór z lotniska czy stacji i transport do miejsca zakwaterowania.
Poza godzinami przeznaczonymi na zajęcia, kursanci mogą liczyć na dodatkową godzinę pracy samodzielnej pod opieką nauczyciela.

Rodzaje kursów


  • lekcje hiszpańskiego on-line / clases de español on–line en tiempo real
  • kurs hiszpańskiego + atrakcje kulturalne (20h zajęć/tydzień w tym 5h atrakcji kulturalnych) / curso de español + actividades culturales
  • kursy zindywidualizowane w małych grupach (program i godziny zajęć dopasowane do konkretnej grupy) / tutorías individualizadas

Galeria


Polub Nas na Facebooku


Dane kontaktowe


www.tiempodelenguas.com
+34 636007886
Alcudia de Monteagud, Nº 3 Almería
Mapa Google

Inne atrakcje


 

  • atrakcje kulturalne
  • możliwość uczestniczenia w kursie on-line

Pozostałe szkoły w prowincji