Andaluzja: prowincja Malaga

O Maladze mówi się, że ta jedna prowincja ma w sobie bogactwo całego kontynentu. Niezależnie od tego, czy lubisz zwiedzać, aktywnie wypoczywać, czy wolisz wylegiwać się na plaży, tu na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Piękne krajobrazy i miejscowa kuchnia tak czy inaczej umilą ci czas!

Academia Málaga Plus
www.malagaplus.com


Należąca do grupy Sprachcaffe, szkoła została ufundowana w 1989 roku i od tego czasu zdobywa popularność i zaufanie na rynku. Dziś odwiedza ją ponad 750 uczniów rocznie z różnych stron świata.

Placówka znajduje się w  Pedregalejo, malowniczej dzielnicy Malagi 15 minut od plaży i 10 minut od centrum miasta, które oferuje wiele atrakcji.  

Malaga Plus jest szkołą posiadającą akredytację Instytutu Cervantesa, co daje gwarancję jakości oferowanych kursów. Zajęcia odbywają się w małych grupach dzięki czemu przyswajanie nowej wiedzy następuje szybciej i jest przyjemniejsze.

Szkoła oferuje kursy dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych, ale organizowane są też kursy hiszpańskiego dla biznesu jak i kursy przygotowujące do nauczania języka skierowane do nauczycieli. Kursy organizowane są na różnych poziomach oraz na różnym stopniu intensywności.

Placówka oferuje cztery typy zakwaterowania: mieszkanie (wraz z współlokatorami), mieszkanie indywidualne typu studio, zakwaterowanie w hiszpańskiej rodzinie oraz akademik.

Szkoła organizuje program zajęć i wycieczek w ciągu całego roku, tak aby uczniowie mogli w pełni wykorzystać swój pobyt w Maladze. Do ulubionych aktywności należy zwiedzanie Muzeum Picassa i Centre Pompidou, ale również uprawianie sportów wodnych takich jak surfing czy kajaki oraz wycieczki weekendowe do pobliskich miast - Granady lub Cordoby.

 

 

Opinie kursantów o szkole:

 • "Mam na imię Ga Young Kim i studiuje w Maladze. Hiszpańskiego uczę się od 3 miesięcy i będę przez kolejne 7 miesięcy. Łącznie w szkole w Maladze będę więc 10 miesięcy. Lektorzy w szkole mają ponad 20 letnie doświadczenie w nauczaniu i dzięki temu osobom z zagranicy jest dużo łatiwej opanować hiszpański. W lato w szkole jest dużo więcej kursantów niż zimą. Zajęcia są bardzo rodzinnie prowadzone, a lektorzy wiedzą jak dostosować poziom do poziomu studentów. Dużą różnicą w porównaniu z innymi szkołami jest to, że do każdego poziomu zaawansowania używamy innej książki.

  Rozmowy są jednak głównym elementem zajęć. Chociaż są osoby, które myślą, że w Maladze nie da się nauczyć języka  to moim zdaniem to nie prawda.  W szkole nauczyciele mają bardzo dobre metody nauki. Andaluzyjski dialekt nie jest odmienny od innych dialektów w Hiszpanii.

  Malaga nie jest bardzo dużym miastem, a ludzie są bardzo uprzejmi. Pogoda jest także fantastyczna.  Dlatego też rekomenduje Malagę jako miejsce do nauki języka. I nigdy tu nie pada!"

 • " Gdzie lepiej nauczysz się hiszpańskiego? Musisz uczyć się języka będąc w jego ciągłym otoczeniu tak więc jeśli jesteś w Hiszpanii to nie ma leprzego miejsca niż Málaga. Miasto ma najlepszą pogodę w Europie a kuchnia lokalna jest niesamowita.

  Pracownicy szkoły, która jest relatywnie mała są wyjątkowo mili i pomocji.  Atmosfera do nauki języka hiszpańskiego jest więc świetna. Np. dużo śmiechu zawsze jest w nauczycielką Lucia. Antonio (dyrektor szkoły) także jest bardzo sympatyczny.  Reasumując: In other words, a perfect school!"  ~ Bart Van Zundert 

   

 

Koniecznie zapoznajcie się z dodatkowymi materiałami przygotowanymi przez szkołę!

 

 

Rodzaje kursów


 • ELE
 • intensywny / curso intensivo
 • standardowy / curso estándar
 • hiszpański biznesowy / español para negocios

Akredytacje


 • 3