Andaluzja: prowincja Kadyks

Plaże Kadyksu skusiły nie tylko niejednego surfera, ale nawet Jamesa Bonda – to tu rozegrała się scena z wyłaniającą się z wody Halle Berry. Od najdalej na południe wysuniętej Tarify do wybrzeża północnej Afryki jest tylko 14 kilometrów, niedaleko przebiega też granica z terytorium brytyjskim, Gibraltarem.

Academia Pradoventura
www.academia-pradoventura.com


Academia Pradoventura to szkoła położona w andaluzyjskiej miejscowości Prado del Rey na Szlaku Białych Miasteczek (Pueblos Blancos) w Andaluzji w Prowincji Kadyks, otoczona pięknymi krajobrazami Parków Krajobrazowych "Sierra de Grazalema" i "Los Alcornocales". Szkoła powstała, aby przybliżyć zagranicznym turystom język hiszpański i jego autentyczną kulturę. Od momentu powstania w 2004 r. Akademia znajduje się na jednym z deptaków tego białego miasteczka, co dodaje miejscu dodatkowego uroku, a  znajdujące się w okolicy przepiękne tarasy i restauracje zachęcają do zatrzymania się na kawę. Miejsce to jest dla Ciebie idealne, jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego i poznać kulturę, zwyczaje i styl życia Hiszpanów w ich autentycznym otoczeniu. Jesteśmy przekonani, że, dzięki gościnności i życzliwości mieszkańców, będziesz mieć dużo okazji, aby porozmawiać z nimi w ich rodzimym języku, a po krótkim czasie poczujesz się jak jeden z nich.

Oprócz kursów językowych organizujemy różnorodny program spędzania wolnego czasu, dostosowany do potrzeb każdej grupy. Ucząc się z nami języka hiszpańskiego możesz także dodatkowo aktywnie spędzić czas na nauce flamenco, uprawiając jogę, czy biorąc pierwsze lekcje windsurfingu.

cademia Pradoventura to szkoła położona w andaluzyjskiej miejscowości Prado del Rey na Szlaku Białych Miasteczek (Pueblos Blancos) w Andaluzji w Prowincji Kadyks, otoczona pięknymi krajobrazami Parków Krajobrazowych "Sierra de Grazalema" i "Los Alcornocales". Szkoła powstała, aby przybliżyć zagranicznym turystom język hiszpański i jego autentyczną kulturę. Od momentu powstania w 2004 r. Akademia znajduje się na jednym z deptaków tego białego miasteczka, co dodaje miejscu dodatkowego uroku, a  znajdujące się w okolicy przepiękne tarasy i restauracje zachęcają do zatrzymania się na kawę. Miejsce to jest dla Ciebie idealne, jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego i poznać kulturę, zwyczaje i styl życia Hiszpanów w ich autentycznym otoczeniu. Jesteśmy przekonani, że, dzięki gościnności i życzliwości mieszkańców, będziesz mieć dużo okazji, aby porozmawiać z nimi w ich rodzimym języku, a po krótkim czasie poczujesz się jak jeden z nich.

W Akademii Pradoventura możesz liczyć na zespoł wysoko wykwalifikowanych i komunikatywnych native speakerów posiadających dużą cierpliwość, którą uważamy za kluczową, aby twoje doświadczenie edukacyjne było przyjemne i satysfakcjonujące. Właściciele osobiście dbają o ucznia i organizują program rekreacyjny. Cały zespół akademii oferuje studentom indywidualne wsparcie, dzięki czemu udaje nam się stworzyć rodzinną atmosferę, którą uczniowie bardzo sobie cenią.

Oprócz kursów językowych organizujemy różnorodny program spędzania wolnego czasu, dostosowany do potrzeb każdej grupy. Ucząc się z nami języka hiszpańskiego możesz także dodatkowo aktywnie spędzić czas na nauce flamenco, uprawiając jogę, czy biorąc pierwsze lekcje windsurfingu.

 

Rodzaje kursów


  • Kursy intensywne
  • kursy superintensywne
  • lekcje indywidualne
  • przygotowanie do DELE (A1-A2-B1-B2-C1-C2)

Polub Nas na Facebooku


Dane kontaktowe


www.academia-pradoventura.com
+34 956 724064
Academia Pradoventura, S.L.L. C/ Teniente Peñalver 2 11660 Prado del Rey (Cádiz) SPAIN
Mapa Google

Inne atrakcje


ZAJĘCIA REKREACYJNE

Oprócz zajęć lekcyjnych proponujemy urozmaicony program zajęć rekreacyjnych dostosowanych do preferencji studentów, zarówno w programach dla grup, jak i pojedynczych uczniów. Udział w tych zajęciach jest dobrowolny, a ich koszt bardzo przystępny.

Sporty i zajęcia wyczynowe: rower górski, nauka jazdy konnej, turystyka piesza, kajakarstwo, speleologia, paralotniarstwo itp. Wszystkie aktywności prowadzone są we współpracy z wyspecjalizowanymi firmami lokalnymi.

Działalność kulturalna z przewodnikiem szkolnym w pobliskich miasteczkach (m.in. Arcos de la Frontera, Zahara de la Sierra, Grazalema, Setenil de las Bodegas, Ubrique, itp.) oraz miastach (Sewilla, Ronda, Jerez de la Frontera, Kadyks, Kordoba, Granada).

ZAJĘCIA GASTRONOMICZNE

Degustacje w miejscach, w których produkowane są wędliny iberyjskie, sery kozie i owcze, oliwa z oliwek, wina Sherry z lokalnych winiarni, a także kolacje ze specjałami z Sierra de Cádiz w lokalnych.

OFEROWANE USŁUGI

Zdecydowana większość naszych studentów rezerwuje pakiet kursów razem z zakwaterowaniem. Szkoła jest odpowiedzialna za rezerwację noclegów. Możesz zamieszkać we wspólnym mieszkaniu, z hiszpańską rodziną (pełne wyżywienie lub śniadanie + obiadokolacja), w hotelu, w indywidualnym mieszkaniu lub w agroturystyce. Pomagamy w rezerwacji lotów, połączeń autobusowych i wynajmie samochodu, a przed podróżą przesyłamy wszystkie przydatne informacje. Informujemy również o wycieczkach i zajęciach, które możesz zrealizować samodzielnie, poza programem organizowanym przez akademię.