Andaluzja: prowincja Kadyks

Plaże Kadyksu skusiły nie tylko niejednego surfera, ale nawet Jamesa Bonda – to tu rozegrała się scena z wyłaniającą się z wody Halle Berry. Od najdalej na południe wysuniętej Tarify do wybrzeża północnej Afryki jest tylko 14 kilometrów, niedaleko przebiega też granica z terytorium brytyjskim, Gibraltarem.

Academia Vistahermosa
www.academiavistahermosa.com


Szkoła językowa Vistahermosa powstała w 1990 roku w Puerto de Santa Maria znajdującym się w przepięknej prowincji Kadyks, ziemi na której narodziło się wielu hiszpańskich artystów takich, jak: Picasso, Murillo, Bécquer, Machado czy Lorca.

Puerto de Santa Maria jest miejscem, którego klimat, plaże, a przede wszystkim ludzie zapewniają idealną atmosferę do nauki języka hiszpańskiego. Oprócz tego, miasto proponuje bogatą ofertę kulturalną w postaci ciekawych muzeów oraz odbywających się w ciągu roku wydarzeń. Istnieje tu też możliwość uprawiania sportów wodnych, gry w golfa, nauki flamenco...i wiele innych rzeczy, które sprawią, że Wasz wyjazd językowy będzie prawdziwym sukcesem.

Szkoła Vistahermosa znajduje się w wolnostojącym budynku z własnym ogrodem, w jednej z najbardziej ekskluzywnych części miasta, 5 minut na piechotę od plaży i pól  golfowych. Akademia proponuje kilka rodzajów zakwaterowania: apartamenty, rodzina host oraz hotele.

Kadrę nauczycielską tworzą dyplomowani nauczyciele z dużym doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego. Każdy uczeń ma zapewnioną stałą opiekę i pomoc lektorów zarówno podczas zajęć, jak i poza godzinami lekcyjnymi, przez cały czas trwania kursu.

Szkoła kładzie duży nacisk na to, aby uczniowie czuli się swobodnie podczas zajęć, jak i poza nimi, oferując swoim studentom różnorodne wycieczki weekendowe w celu przybliżenia im hiszpańskiej kultury. Podczas takich wypraw, uczniowie mają okazję poznać m.in. regionalną gastronomię, technikę tworzenia win, odwiedzić sławne plaza de toros, miasteczka z architekturą typową dla regionu i stolicę Andaluzji – Sewillę. Do tego, Puerto de Santa Maria dzieli tylko godzina drogi od Gibraltaru, Maroka i Portugalii.

PONIŻEJ ZNAJDZIECIE:

Informację na temat kursów letnich 2018

Informację na temat kursów letnich dla młodzieży w wieku 13-18 lat

Rodzaje kursów


  • Kurs standardowy 20h tygodniowo / CURSO ESTÁNDAR. 20 horas semanales
  • Kurs intensywny 30h tygodniowo / CURSO INTENSIVO. 30 horas semanales
  • Lekcje indywidualne/ CLASES PARTICULARES
  • Przygotowanie do egzaminów DELE/ EXÁMENES D.E.L.E.
  • Hiszpański na urlopie/ ESPAÑOL DE VACACIONES
  • Hiszpański i sport (golf; jazda konna; windsurfing) / Español y deporte (golf; hípica; windsurf)
  • hiszpański i flamenco / español y flamenco

Polub Nas na Facebooku


Dane kontaktowe


www.academiavistahermosa.com
0034 956 482569, 0034
C/ Lancha, 5 Puerto de Santa María
Mapa Google

Inne atrakcje


  • wycieczki i atrakcje kulturalne
  • wifi