Andaluzja: prowincja Granada

Tu w czasie wolnym od nauki na pewno nie będziesz się nudzić: morze, góry, unikalna architektura Alhambry, a także słynne na całym świecie tapas bary nie zostawią ci na to czasu. Granada jako miasto uniwersyteckie przez cały rok jest też pełna atrakcji kulturalnych w przystępnych cenach.

CICA
www.cicastudyvacations.com


CICA to rodzinna firma wyspecjalizowana w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego, która dysponuje szkołami w Granadzie i Almuñécar. Zespół szkoły to młodzi entuzjaści z doświadczeniem w nauczaniu języków i w pracy z grupami międzynarodowymi. CICA specjalizuje się w organizowaniu obozów letnich dla młodzieży oraz kursów dla grup zorganizowanych prowadzonych w ciągu całego roku.

W ciągu miesięcy wakacyjnych organizowane są dla dzieci i młodzieży obozy międzynarodowe i obozy językowo-sportowe (nurkowanie, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna, tenis, golf). Nacisk w metodologii nauczania CICA położony jest na umiejętności komunikacyjne. Podczas zajęć trenowane są wszystkie cztery aspekty posługiwania się językiem, czyli wypowiedź ustna i pisemna, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Program kursów obejmuje też zróżnicowaną ofertę zajęć dodatkowych i wycieczek.

Oferowane są na wszystkich poziomach zaawansowania językowego, po przystępnych i klarownie przedstawionych cenach, które obejmują WSZYSTKIE zajęcia i atrakcje przewidziane w programie (również transfer na lotnisko, wycieczki itd).


Szkoła przewiduje zakwaterowanie w domu studenckim, hotelu lub u rodziny hiszpańskiej. Wszystkie lokalizacje znajdują się w pieszej odległości od szkoły. Rodziny, które przyjmują studentów są sprawdzone przez lata współpracy, a część z nich przygotowana jest do zakwaterowanie uczniów o specjalnych potrzebach dietetycznych czy uczniów z niepełnosprawnością - wystarczy zasygnalizować taką potrzebę w zgłoszeniu.

Almuñécar, gdzie znajduje się jedno z centrów nauczania CICA, to niewielka miejscowość, którą w lecie zamieszkuje 50 tysięcy osób, a zimą jedynie połowa tej liczby. Bujna historia wybrzeża pozostawiła w Almuñécar wiele ciekawych zabytków z różnych epok i kultur: fenickiej, rzymskiej, arabskiej i chrześcijańskiej. Atrakcją okolicy są też liczne plaże.

 

Rodzaje kursów


  • Hiszpański +& Sport (Nurkowanie / Windsurfing/ Żeglarstwo / Jazda Konna / Tenis / Golf) / Español & Deportes (Buceo / Windsurf / Vela / Equitación / Tenis / Multideporte y Golf)
  • Program "aktywne lato dla młodzieży" / Programa de verano Multi-actividad para adolescentes
  • Obozy letnie dla dzieci i młodzieży / Campamentos de verano para niños y adolescentes
  • Programy intensywne dla grup licealnych (w ciągu całego roku) / Programas intensivos para escuelas secundarias (para grupos durante todo el año)
  • Praktyki w firmach / Prácticas de Empresa
  • Kurs z możliwością zakwaterowania z nauczycielem / Vive y Estudia en casa de tu profesor

Polub Nas na Facebooku


Dane kontaktowe


www.cicastudyvacations.com
+34 95 863 95 73
c/ Baracoa, 2- Ed Terrazas del Mar II, P-1, 3ºA 18690 Almuñécar
Mapa Google

Inne atrakcje


  • oferta zajęć dodatkowych
  • wycieczki
  • możliwość zakwaterowania z rodziną hiszpańską  przygotowaną na przyjęcie osób o specjalnych potrzebach dietetycznych czy uczniów z niepełnosprawnością