Andaluzja: prowincja Kadyks

Plaże Kadyksu skusiły nie tylko niejednego surfera, ale nawet Jamesa Bonda – to tu rozegrała się scena z wyłaniającą się z wody Halle Berry. Od najdalej na południe wysuniętej Tarify do wybrzeża północnej Afryki jest tylko 14 kilometrów, niedaleko przebiega też granica z terytorium brytyjskim, Gibraltarem.

CSLM
cslm.uca.es


CSLM (Centro Superior de Lenguas Modernas) powstało jako część Uniwersytetu w Kadyksie, żeby popularyzować nauczanie języków obcych na wszystkich poziomach (hiszpańskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego, arabskiego, chińskiego, japońskiego, portugalskiego i rosyjskiego) na wszystkich poziomach. System nauczania CSLM jest nowoczesny, elastyczny i skuteczny, a jego oferta skierowana nie tylko do studentów, ale do wszystkich zainteresowanych.

Zajęcia odbywają się w czterech kampusach uniwersyteckich: w Kadyksie, Puerto Real, Jerez i Algeciras. CSLM zajmuje sie prowadzeniem kursów językowych, metodologią nauczania języków obcych i tłumaczeniem. Organizuje również kursy specjalne we współpracy z uczelniami i instytucjami zagranicznymi z terytorium USA, Unii Europejskiej, Chin, Rosji, Norwegii i Maroka. Szkoła dysponuje wieloma możliwościami zakwaterowania i propozycjami zajęć dodatkowych, w zależności od potrzeb kursantów.

W związku z dużym zainteresowaniem kursami języka hiszpańskiego, CSLM stworzyła szeroką ofertę kursów odpowiadających poziomom biegłości klasyfikacji Rady Europy, w tym kursy ogólne i specjalistyczne, związane z tematyką społeczną i kulturową Hiszpanii. 

Zajęcia odbywają się w małych grupach i prowadzone są zawsze wymiennie przez dwóch nauczycieli, żeby zapewnić różnorodność stylów i metod nauczania. CSLM jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym DELE, w maju i listopadzie organizuje sesje egzaminacyjne.

Rodzaje kursów


  • kurs kwartalny (12 tygodni) / curso trimestral
  • kurs hiszpańskiego (3 tygodnie) / curso de español (3 semanas)
  • kursy specjalistyczne (społeczeństwo i kultura Hiszpanii) / cursos especializados (sociedad y cultura española)

Polub Nas na Facebooku


Dane kontaktowe


cslm.uca.es
+34 956 015 795
Avenida Doctor Gómez Ulla, 18. 11003 Cádiz
Mapa Google

Inne atrakcje


  • szeroka oferta zajęć dodatkowych
  • organizacja sesji egzaminów DELE