Andaluzja: prowincja Sewilla

To największa prowincja Andaluzji, jej stolica jest zarazem stolicą regionu. Jeśli lubisz zwiedzać, na samą Sewillę będziesz musiał poświęcić kilka intensywnych dni, a warte zobaczenia są też na pewno mozaiki w ruinach Italica, a także miasta Carmona i Ecija.

Habla World
www.hablaworld.com


Usytułowana w jednym z najpiękniejszych miejsc Sewilli, w samym centrum miasta, tuż obok jednej z najsławniejszych hiszpańskich katedr. W takim otoczeniu znajduje się HABLA WORLD nowoczesna szkoła językowa, która stawia sobie za priorytet komunikację międzykulturową.

Uczniowie mają tu do dyspozycji  sale do nauki języka w grupach oraz indywidualnie, zmodernizowaną salę komputerową i wspólne miejsce gdzie odbywają się zajęcia tematyczne.

W HABLA WORLD, oprócz hiszpańskiego można poznać również inne języki co sprzyja interakcji pomiędzy kulturami.

Uważamy, że komunikacja jest niezbędnym elementem nauki. Dlatego nasi uczniowie poznają język hiszpański słuchając, czytając, pisząc, a przede wszystkim rozmawiając.

W naszej szkole nie skupiamy się tylko na uczeniu twardych zasad gramatyki, organizowane przez nas zajęcia w formie warsztatów pozwalają naszym podopiecznym w praktyczny sposób rozszerzyć zakres ich słownictwa i wykorzystać nowo poznane słowa podczas zajęć, które obejmują lekcje gotowania, wycieczki, a nawet kurs flamenco.

 

Rodzaje kursów


  • Kurs hiszpańskiego wszystkie poziomy / Cursos de español todos los niveles
  • Kurs indywidualny / Clases 1 to 1
  • Kurs przygotowujący do egzaminu DELE / Cursos de preparación examen DELE
  • Hiszpański w biznesie / Español para negocios
  • Hiszpański + staż zawodowy (tylko wybrane sektory) / Español y prácticas en empresa (consultar sectores)
  • hiszpański i flamenco / español y flamenco
  • hiszpański i kultura / español y cultura