Andaluzja: prowincja Malaga

O Maladze mówi się, że ta jedna prowincja ma w sobie bogactwo całego kontynentu. Niezależnie od tego, czy lubisz zwiedzać, aktywnie wypoczywać, czy wolisz wylegiwać się na plaży, tu na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Piękne krajobrazy i miejscowa kuchnia tak czy inaczej umilą ci czas!

Instituto Andalusí de Español
www.instituto-andalusi.com


Szkoła Instituto Andalusí de Español istnieje od 2002 roku. Jej siedziba mieści się w typowym andaluzyjskim budynku w spokojnej willowej dzielnicy Malagi. W czasie wolnym od zajęć uczniowie mogą korzystać z ogrodu z basenem, patio czy kawiarni.


Instituto Andalusí oferuje kursy dla młodzieży i dorosłych, a także kursy specjalistyczne, jak hiszpański biznesowy czy przygotowanie do egzaminów DELE. Zajęcia nastawione są na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i przygotowanie do funkcjonowania w codziennych sytuacjach. Prowadzone są przez Hiszpanów wyspecjalizowanych w nauczaniu hiszpańskiego jako języka obcego, z dyplomem akademickim. Nauka hiszpańskiego uzupełniona jest o program atrakcji popołudniowych i weekendowych. 


Zgodnie z ideą Instituto Andalusí łączenia nauczania języka z przyjemnym spędzaniem czasu w rodzinnej atmosferze, kursanci mogą zawsze liczyć na pomoc szkoły, jeśli chcą na przykład wynająć rower czy samochód, zorganizować wycieczkę albo muszą iść do lekarza. Z personelem administracyjnym, który pochodzi ze Szwajcarii, można się porozumieć po niemiecku, hiszpańsku, angielsku, włosku i francusku.


Szkoła oferuje różne możliwości zakwaterowania: w mieszkaniach studenckich, u rodziny hiszpańskiej, w apartamencie przy plaży czy w domu z basenem i ogrodem, o 20 metrów od budynku szkoły. Ostatnia lokalizacja, z jedno i dwuosobowymi pokojami, jest rekomendowana przez Instituto Andalusí.

 

 

 

Opinie o szkole Instituto Andalusi:

Aldona Gidzinska
Świetna atmosfera i rewelacyjni nauczyciele! Szybki I latwo przyswajalny sposob nauki! Zdecydowanie polecam wszystkim ktory chca nauczyc się tego wspanialego jezyka!
 

Outi Aalto
The School is really good. The teachers are terrific. It seems they really care that every pupil learn. They motivate you. The rest of the staff is very helpful.

To Ga
I can fully recommend the Instituto Andalusi: It is the best Spanish school I have ever been to. After graduating from high school I spent two months at the Instituto and my Spanish improved immensely. The teachers are excellent in explaining grammar, vocabulary or just the Spanish way of life. Even more importantly, however, all of them are super nice and funny and I never had more fun in classes then in the Instituto. The school is very well organised and the Swiss owner is always there and helps with any inconveniences. The pupils come from many European countries, e.g. Italy, Switzerland, Denmark, Netherlands, Norway and Germany and so the atmosphere is quite international.
I actually liked my time there so much that I came back three more times. So if you want to learn Spanish and enjoy yourself - book a course in the Instituto!

 

Po więcej opinii kliknij tutaj :) 

Rodzaje kursów


  • kurs intensywny (30h zajęć/tydzień) / Intensivo (30 lecciones/semana)
  • kurs standardowy (20h zajęć/tydzień) / Standard (20 lecciones /semana)
  • kurs standard + 1 (25h zajęć/tydzień) / Standard + 1 (25 lecciones/semana)
  • kurs standard + 2 (30h zajęć/tydzień) / Standard + 2 (30 lecciones/semana)
  • przygotowanie do egzaminów DELE (25h zajęć/tydzień) / Preparación DELE (25 lecciones/semana)
  • hiszpański biznesowy (25h zajęć/tydzień) / Comercial (25 lecciones /semana)
  • hiszpański dla młodzieży (20h zajęć/tydzień) / Jóvenes (20 lecciones a la semana)
  • hiszpański dla osób po 50. roku życia (20h zajęć/tydzień) / Sénior 50+ (20 lecciones a la semana)
  • zajęcia indywidualne / Individual

Akredytacje


  • 3