Andaluzja: prowincja Jaen

Wizytówką prowincji są gaje oliwne i pokryte nimi górzyste krajobrazy. Jaen zajmuje pierwsze miejsce w Hiszpanii pod względem produkcji skarbu diety śródziemnomorskiej: oliwy z oliwek, a także ilości rezerwatów przyrody. Jeśli chcesz wziąć udział w największym miejscowym święcie, przyjedź w październiku!

Miguel de la Hoz - Escuela de español
www.migueldelahozescuela.es/pl/


 

Szkoła hiszpańskiego Maestro Miguel de la Hoz powstała w 1997 roku i od tamtego czasu stale pogłębia swoje doświadczenie w nauczaniu języków.

Nowoczesny ośrodek znajduje się pomiędzy dwoma parkami naturalnymi Sierra de Cazorla, Segura y las Villas. Miłośnicy historii również polubią to miejsce, ponieważ w okolicy szkoły znajduje się wiele zabytków średniowiecznej oraz arabskiej architektury.

Wykwalifikowani native speakerzy posiadają certyfikaty DELE prestiżowego Instytutu Cervantesa, a ich metody nauczania skupiają się na konwersacji oraz nauce poprzez kulturę. Uczniowie nie tylko nauczą się podstaw języka, ale będą również obcować z hiszpańskimi tradycjami, gastronomią… a nawet uczyć się języka poprzez flamenco i hiszpańską literaturę.

Aktywne zajęcia odbywają się w małych grupach po 4h dziennie na wszystkich poziomach języka.

Nasza szkoła oferuje kursy języka hiszpańskiego przede wszystkim dla grup zorganizowanych (ok. 10-15 osób). Taka forma sprawia, że w bardzo atrakcyjnej cenie mają Państwo zapewnione dosłownie WSZYSTKO od momentu dotarcia na lotnisko w Hiszpanii (do Madrytu lub do Malagi). Zapewniamy transport z i na lotnisko, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, codzienne zajęcia lekcyjne z języka hiszpańskiego oraz wiele atrakcji (wśród nich: kurs tańca flamenco, sevillanas, warsztaty kulinarne, zajęcia sportowe, jazda konno, spływ kajakarski, paintball…). Ofertę i program kursu dopasowujemy do preferencji grupy przyjeżdżającej. Może to być kurs zarówno tematyczny, jak i ogólny.

Swoją ofertę kierujemy do szkół publicznych i prywatnych, do studentów i osób dorosłych, ale też do osób starszych i rodzin z dziećmi, zainteresowanych nauką hiszpańskiego.

 

Więcej informacji na temat oferowanych kursów znajdą Państwo w katalogu:

Maestro Miguel de la Hoz_Opis kursów

Rodzaje kursów


  • A1 A2 B1 B2 C1 C2
  • kurs DELE / curso DELE

Polub Nas na Facebooku


Dane kontaktowe


www.migueldelahozescuela.es/pl/
+34 953 44 20 47
Plaza de la Constitución Nº 2, bajo Villacarrillo 23300, Jaén SPAIN
Mapa Google

Inne atrakcje


- 5h program tygodniowy, podczas którego uczniowie sami wybierają tematykę zajęć

-12h program tygodniowy, podczas którego uczniowie mogą rozwijać swoje pasje, takie jak gotowanie, taniec czy sport

- transfer z i na lotnisko/stację kolejową do miejsca pobytu

Pozostałe szkoły w prowincji