Andaluzja: prowincja Malaga

O Maladze mówi się, że ta jedna prowincja ma w sobie bogactwo całego kontynentu. Niezależnie od tego, czy lubisz zwiedzać, aktywnie wypoczywać, czy wolisz wylegiwać się na plaży, tu na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Piękne krajobrazy i miejscowa kuchnia tak czy inaczej umilą ci czas!

Olé Olé Spanish School
www.oleoleschool.com


Szkoła Olé Olé Spanish School znajduje się w centrum Malagi. Od dworca kolejowego i autobusowego dzieli ją 10 minut pieszo, w takim samym czasie pokonamy też odległość do największych centrów handlowych (Corte Inglés, Larios Centro, Málaga Plaza, Vialia) a w ciągu 15 minut znajdziemy się w historycznym centrum miasta.

Olé Olé Spanish School kładzie nacisk na aktywną naukę języka, wprowadzając w program zajęć dużo konwersacji i stawiając studentów przed prawdziwymi sytuacjami z życia codziennego. Zajęcia odbywają się w małych grupach, zarówno w salach lekcyjnych, jak i „na ulicy”, ucząc dzięki temu komunikatywności i śmiałości. Szkoła współpracuje ponadto z różnymi organizacjami pozarządowymi, dając studentom możliwość poznania społecznej rzeczywistości Malagi i uczestniczenia w działaniach lokalnego wolontariatu.

Podczas pobytu w Maladze szkoła oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania w mieszkaniach (opcjonalnie z innymi studentami), w akademikach lub z rodzinami hiszpańskimi.

Olé Olé Spanish School organizuje dla swoich studentów wiele rodzajów zajęć takich jak wycieczki (np. do Ronda, Nerja i Maro, Granada, Sierra Nevada), warsztaty kulinarne (np. gotowanie paelli, nauka z zawodowymi szefami kuchni i degustacje wina oraz spotkania w barach tapas: degustacje, gry planszowe, konwersacje z Hiszpanami), a także z kulturą i sztuką (np. wyprawy do muzeów takich jak CAC, muzeum Carmen Thyssen, muzeum Picassa, kino hiszpańskie, kursy tańca flamenco i sevillanas).

 

Rodzaje kursów


 • Intensywny (4/8/12 tygodni) / Curso Intensivo
 • Standardowy – z myślą o osobach mieszkających w Maladze (6 lub 9 miesięcy) / Curso Regular
 • Hiszpański biznesowy – 30 lekcji tygodniowo (w tym 20 hiszpański ogólny+10 lekcji o tematyce biznesowej) / Español para negocios
 • Kursy intensywne dla pracowników – program indywidualny zgodnie z zapotrzebowaniem studenta – biznes/zdrowie/hotelarstwo/handel itd. / Español para profesionales - cursos intensivos personalizados
 • Español in-company – kursy dla pracowników w siedzibie firmy (program dostosowany do potrzeb) / Español in-company
 • Hiszpański + praktyki – połączenie kursu hiszpańskiego z praktykami zawodowymi / Español + práctica profesional
 • Zajęcia indywidualne / Cursos particulares
 • Kursy wakacyjne – 20-30 zajęć tygodniowo (4-7 dziennie). W połączeniu z zajęciami popołudniowymi i weekendowymi (np. wycieczki / sport /zwiedzanie itd.) / Cursos de verano
 • Kursy DELE – Przygotowanie do egzaminów DELE. 2-4 tygodnie lub dłużej / Cursos DELE
 • Kursy błyskawiczne – kursy 1-4 tygodniowe. Poziom języka A1-C2 / Cursos relámpago
 • Hiszpański i piłka nożna / Español y fútbol

Galeria