Hiszpański w Andaluzji to więcej niż nauka. To odpoczynek!

Alhambra Instituto

Certyfikat Instytutu Cervantesa

https://alhambra-instituto.org/

+34 95 221 90 23 +34 95 221 90 23

c/ Trinidad Grund, 7, 1 D, 29001 Málaga
Mapa Google

Alhambra Instituto od 1980 roku specjalizuje się w nauczaniu hiszpańskiego jako języka obcego. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z uczniów. Szkoła organizuje również kursy on-line.

 • kursy on-line dla grup – zajęcia z języka i kultury Hiszpanii dostosowane do potrzeb grupy, zachęcamy do przesyłania zapytań o ofertę bez żadnych zobowiązań
 • kursy on-line:

  5 PLUS: 5 zajęć z języka + 5 zajęć z kultury Hiszpanii w tygodniu za 45,00€

  10 PLUS: 10 zajęć z języka + 5 zajęć z kultury Hiszpanii w  tygodniu za 99,00€

  Zajęcia indywidualne: 1 godzina za 30,00€

Program kursów został opracowany tak, aby uczniowie mogli płynnie przechodzić na kolejne poziomy, od początkującego do zaawansowanego. Dzięki zachowaniu tej ciągłości długość kursu dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Ciepła atmosfera szkoły, a także entuzjazm i bogate doświadczenie nauczycieli sprzyja szybkim postępom w mówieniu i pisaniu po hiszpańsku.
Szkoła znajduje się w centrum miasta. Dysponuje nowoczesnymi salami z tablicami interaktywnymi.

Przed rozpoczęciem kursu uczestnicy przechodzą test poziomujący, co pozwala zakwalifikować ich do odpowiednich grup. Po ukończeniu kursu, każdy uczeń otrzymuje certyfikat uczestnictwa. Pierwszy poniedziałek każdego miesiąca to dzień rozpoczęcia kursu dla zupełnie początkujących.

Szkoła oferuje zakwaterowanie w mieszkaniu studenckim, u hiszpańskich rodzin oraz w niezależnych mieszkaniach od jednej do czterech osób.

 

Powiązane hasła: Granada, A1, A2, B1, B2, C1, C2, podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany, dla nauczycieli, kurs intensywny, zajęcia indywidualne

Rodzaje kursów

 • kursy on-line / cursos on-line
 • kursy intensywne / cursos intensivos
 • kursy letnie / cursos de verano
 • kursy dla grup / cursos para grupos
 • zajęcia indywidualne / clases privadas
 • kursy specjalistyczne / cursos especiales
 • przygotowanie do egzaminów DELE / preparación para el examen DELE

Inne atrakcje

 • dostęp do internetu
 • sala projekcyjna
 • patio

Galeria

Alhambra Instituto
Malaga

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.