Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

International House Córdoba Academia Hispánica

Certyfikat Instytutu Cervantesa

International House Córdoba Academia Hispánica założona została w 1953 r. i była pierwszą szkołą z sieci International House, będącej światowym liderem w zakresie usług językowych i kształcenia nauczycieli. Obejmuje ona 150 placówek w ponad 50 państwach, w których stawia się na bezpośredni, komunikatywny i skuteczny sposób nauczania.

Szkoła w Kordobie znajduje się w centrum miasta, w 2-piętrowym budynku w stylu andaluzyjskim. Wewnątrz znajduje się udekorowane roślinnością, kolorowe patio. W środku do dyspozycji uczniów są 22 sale oświetlane światłem naturalnym. Szkoła przywiązuje wagę do nowoczesności, dzięki czemu wyposażona jest w interaktywne tablice, iPady oraz Apple TV. Ponadto, mieszczą się tam biblioteka i czytelnia, a uczniowie mogą korzystać z darmowego WiFi. 

Wszyscy nauczyciele to Hiszpanie z wykształceniem wyższym. Ponadto, w ramach specjalnych wewnętrznych szkoleń, International House przygotowuje ich pod kątem nauczania hiszpańskiego jako języka obcego. Grupy na kursach intensywnych liczą sobie maksymalnie 6 osób, poza tym organizowane są wspólne wyjścia poza teren szkoły, a także cotygodniowe korepetycje, podczas których nauczyciel jest do dyspozycji uczniów. Sprawia to, że kontakt między uczniami a nauczycielami jest jeszcze bliższy.

Wszystkie zajęcia odbywają się rano, aby po południu móc korzystać z innych atrakcji i możliwości lub dowolnie spędzać czas. Szkoła oferuje również kursy on-line.

 

Powiązane hasła: Kordoba, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs intensywny, flamenco, gotowanie, kurs on-line, kurs intensywny

Rodzaje kursów

 • kursy on-line / cursos on-line
 • kurs intensywny grupowy 20 lekcji tygodniowo / curso general intensivo de 20 clases en grupo por semana
 • kursy Intensywny Plus 5 (20 lekcji w grupie + 5 indywidualnych / tydzień) / curso Intensivo Plus 5 (20 clases en grupo + 5 clases particulares / semana)
 • kursy Intensywny Plus 10 (20 lekcji w grupie + 10 indywidualnych / tydzień) / curso Intensivo Plus 10 (20 clases en grupo + 10 clases particulares / semana)
 • kursy w trybie zwykłym / curso extensivo de español
 • programy kulturalne dla grup i szkół / programas culturales para grupos
 • kursy hiszpański + flamenco / cursos especiales de español y flamenco
 • kursy hiszpański + gotowanie / cursos especiales de español y cocina

Inne atrakcje

 • interaktywne tablice, iPady, Apple TV
 • biblioteka, czytelnia
 • całodobowa infolinia pomocy dla uczniów
 • darmowe WiFi
International House Córdoba Academia Hispánica
Kordoba

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.