Hiszpański w Andaluzji to więcej niż nauka. To odpoczynek!

LEXIS Instituto

Certyfikat Instytutu Cervantesa

http://www.lexismalaga.com

+34 952 226 090

Paseo de la Farola 3, 29016 Málaga
Mapa Google

Szkoła Językowa Lexis znajduje się w samym sercu Malagi, zaledwie 20 minut drogi od lotniska, naprzeciwko portu i bardzo blisko zabytkowego centrum, plaż, sklepów i zabytków. Szkoła została założona ponad 20 lat temu. Oprócz kursów hiszpańskiego oferuje również lekcje języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i włoskiego. Atutem szkoły jest stabilny zespół nauczycielski złożony z wykwalifikowanych i doświadczonych native speakerów. Lektorzy to osoby z poczuciem humoru, prowadzące zajęcia w sposób prosty i przejrzysty a jednocześnie ciekawy.

Lexis oferuje kursy języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach od A1 do C2, a także specjalistyczne kursy językowe: biznesowe, prawnicze, turystyczne, DELE, ELE. Zajęcia prowadzone są w 100% w języku hiszpańskim, w grupach maksymalnie 10 osobowych (średnio 5-7 osób w grupie) lub w formie lekcji indywidualnych. Nowe kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek

Szkoła posiada 10 przestronnych, klimatyzowanych sal lekcyjnych, salę konferencyjną do projekcji filmów, strefę wypoczynku, bibliotekę, bezpłatną sieć Wi-Fi oraz salę komputerową. Oferuje ona również kursy on-line.

Studenci mogą skorzystać z różnych form zakwaterowania w pobliżu szkoły: współdzielone mieszkania, mieszkanie u hiszpańskich rodzin, akademiki, apartamenty indywidualne, oraz 3 lub 4-gwiazdkowe hotele.

Lexis proponuje także szereg atrakcji pozwalających na wykorzystanie wolnego czasu: imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe, np. zwiedzanie Muzeum Picassa, nauka flamenco czy wymiana językowa. W weekendy organizowane są wycieczki do Granady, Kordoby, Sewilli, Rondy, Nerja, na Gibraltar, itp.

Rodzaje kursów

 • kursy on-line / cursos on-line
 • kurs półintensywny (10 lekcji / tydzień) / curso semi-intensivo (10 clases / semana)
 • kurs intensywny (20 lub 25 lekcji / tydzień) / curso intensivo (20 o 25 clases / semana)
 • kurs superintensywny (30 lekcji / tydzień) / curso súper-intensivo (30 clases / semana)
 • kursy specjalistyczne (hiszpański biznesowy/prawniczy/turystyczny; 10 lub 20 lekcji / tydzień) / español especializado (de negocios/jurídico/turismo) (10 ó 20 clases/semana)
 • przygotowanie do egzaminów DELE / Preparación para DELE/ELE
 • hiszpański i praktyki w firmach (minimalna znajomość hiszpańskiego na poziomie B1) / español y practicas (nivel mínimo de español requerido: B1)
 • przygotowanie do egzaminów oficjalnych z angielskiego niemieckiego włoskiego i francuskiego / cursos generales y de preparación de exámenes oficiales de inglés alemán italiano y francés

Inne atrakcje

 • sala do projekcji filmów, biblioteka, sala komputerowa
 • bezpłatne Wi-Fi
 • imprezy kulturalne, sportowe
 • zwiedzanie zabytków w okolicy
 • nauka flamenco
 • wycieczki do Granady, Kordoby, Sewilli, Rondy, Nerja, na Gibraltar

Galeria

LEXIS Instituto
Malaga

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.