Hiszpański w Andaluzji to więcej niż nauka. To odpoczynek!

Olé Olé Spanish School

http://www.oleoleschool.com

+34 952 315 075

Avenida Andalucía 27 oficina 26B 29006 Málaga
Mapa Google

Szkoła Olé Olé Spanish School znajduje się w centrum Malagi. Od dworca kolejowego i autobusowego dzieli ją 10 minut pieszo, w takim samym czasie pokonamy też odległość do największych centrów handlowych (Corte Inglés, Larios Centro, Málaga Plaza, Vialia) a w ciągu 15 minut znajdziemy się w historycznym centrum miasta.

Olé Olé Spanish School kładzie nacisk na aktywną naukę języka, wprowadzając do programu zajęć dużo konwersacji i stawiając studentów przed prawdziwymi sytuacjami z życia codziennego. Zajęcia odbywają się w małych grupach, zarówno w salach lekcyjnych, jak i „na ulicy”, ucząc dzięki temu komunikatywności i śmiałości. Szkoła współpracuje ponadto z różnymi organizacjami pozarządowymi, dając studentom możliwość poznania społecznej rzeczywistości Malagi i uczestniczenia w działaniach lokalnego wolontariatu.

Podczas pobytu w Maladze szkoła oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania w mieszkaniach (opcjonalnie z innymi studentami), w akademikach lub u rodzin hiszpańskich.

Olé Olé Spanish School organizuje dla swoich studentów wiele rodzajów zajęć takich jak wycieczki (np. do Ronda, Nerja i Maro, Granada, Sierra Nevada), warsztaty kulinarne (np. gotowanie paelli, nauka z zawodowymi szefami kuchni i degustacje wina oraz spotkania w barach tapas: degustacje, gry planszowe, konwersacje z Hiszpanami), a także z kulturą i sztuką (np. wyprawy do muzeów takich jak CAC, muzeum Carmen Thyssen, muzeum Picassa, kino hiszpańskie, kursy tańca flamenco i sevillanas).

 

Powiązane hasła: Malaga, A1, A2, B1, B2, Erasmus, praktyki, DELE, kurs intensywny

Rodzaje kursów

 • intensywny (4/8/12 tygodni) / curso ntensivo (4/8/12 semanas)
 • standardowy – z myślą o osobach mieszkających w Maladze (6 lub 9 miesięcy) / curso regular diseñado para las personas que viven en Malaga (6 o 9 meses)
 • hiszpański biznesowy (30 lekcji / tydzień w tym 20 lekcji hiszpańskiego ogólnego+10 lekcji o tematyce biznesowej) / español para negocios (30 clases / semana con 20 clases de español general + 10 clases de español de negocios)
 • kursy intensywne dla pracowników – program indywidualny zgodnie z zapotrzebowaniem studenta – biznes/zdrowie/hotelarstwo/handel itd. / español para profesionales - cursos intensivos personalizados: negocios/sanidad/hostelería/comercio etc.)
 • español in-company (kursy dla pracowników w siedzibie firmy program dostosowany do potrzeb) / español in-company (cursos personalizados para empleados en la sede de la empresa)
 • hiszpański + praktyki / español + práctica profesional
 • zajęcia indywidualne / cursos particulares
 • kursy wakacyjne (20-30 zajęć / tydzień w połączeniu z zajęciami popołudniowymi i weekendowymi np. wycieczki sport zwiedzanie itd.) / cursos de verano (20-30 clases / semana combinadas con actividades por la tarde y durante fines de semana por ejemplo excursiones deporte etc.)
 • kursy DELE (2-4 tygodnie lub dłużej) / cursos DELE (2-4 semanas o más)
 • kursy błyskawiczne (kursy 1-4 tygodniowe poziom języka A1-C2) / cursos relámpago (1-4 semanas niveles A1-C2)
 • hiszpański i piłka nożna / español y fútbol

Inne atrakcje

 • Darmowe WiFi
 • Bezpośredni dojazd ścieżką rowerową
 • Punkt wypożyczania rowerów 10 minut od szkoły piechotą

Galeria

Olé Olé Spanish School
Malaga

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.