Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Spanish in Cadiz

Certyfikat Instytutu Cervantesa

http://www.spanishincadiz.com

+34 956252724

Calle Condesa Villafuente Bermeja 7 11008, Cádiz
Mapa Google

Spanish in Cadiz ® to znajdująca się w Kadyksie szkoła języka hiszpańskiego dla obcokrajowców akredytowana przez Instytut Cervantesa. Placówka ma kulkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych oraz zajęć kulturalnych i sportowych. Posiada ona również certyfikat „ESCUELA ELE SEGURA ante el COVID-19”, który potwierdza, że spełnione są wymogi bezpieczeństwa, mające na celu ochronę personelu i uczniów przed zarażeniem wirusem COVID-19.

Interaktywne metody nauczania dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów łączą naukę gramatyki, konwersacje oraz interakcje z hiszpańską kulturą w celu szybszej nauki języka. Zajęcia odbywają się w małych grupach i każdy z pracujących profesorów jest autoryzowany do nauczania hiszpańskiego.

Szkoła znajduje się w pięknym, pełnym słońca otoczeniu, zaledwie 20 metrów od plaży, w historycznym centrum Kadyksu.

Kursy oferowane są początkującym uczniom, osobom chcącym rozwijać swoje pasje (flamenco, surfing) czy profesjonalistom (hiszpański medyczny, biznesowy). Szkoła oferuje również możliwość spędzenia całego roku szkolnego w hiszpańskim liceum oraz kursy dla grup.

Centrum proponuje zakwaterowanie w akademiku, mieszkaniu ze współlokatorami, bądź u hiszpańskiej rodziny.

Co tydzień organizowane są też wycieczki oraz innego typu atrakcje, które zbliżają uczniów do kultury regionu i lepszego przyswajania języka.

 

 

Powiązane hasła: Kadyks, flamenco, sport, hiszpański biznesowy, kultura, historia, literatura, hiszpański medyczny, DELE, surfing

Rodzaje kursów

  • kurs przygotowujący do egzaminu DELE / curso de preparación para el examen DELE
  • kursy intensywne A1 A2 B1 B2 C1 C2 / cursos intensivos de español: A1 A2 B1 B2 C1 C2
  • hiszpański i flamenco / español y flamenco
  • hiszpański i surfing / español y surf
  • hiszpański i kultura / cultura y sociedad española
  • hiszpański biznesowy / español para negocios
  • hiszpański medyczny / español de la medicina

Inne atrakcje

- cotygodniowe wycieczki turystyczne

- zajęcia sportowe

- poznawanie gastronomii regionu

Galeria

Spanish in Cadiz
Kadyks

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.