Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

ATAS. Touroperator Roku 2019 w kategorii „Turystyka młodzieżowa”. Doświadczenie 30 lat na rynku!

Nieprzerwanie od 1989 roku biuro turystyczne ATAS realizuje misję „Wspieramy młodych ludzi w ich rozwoju przez wartościowe wyjazdy”. I właśnie w kategorii „Turystyka młodzieżowa” biura podróży zrzeszone w Izbie Turystyki RP wybrały ATAS jako „Touroperatora Roku 2019. Serdecznie gratulujemy!

W założeniu wycieczka czy wyjazd turystyczny powinien zawsze zawierać element nauki, edukacji, poznawania lokalnej kultury, historii czy gastronomii. Takimi wyjazdami są m.in. wyjazdy językowe, z których słynie ATAS. Agencja od momentu powstania organizowała  wyjazdu na naukę języka angielskiego, promują jednocześnie kursy języka hiszpańskiego. Od 2018 r. język hiszpański znalazł się w ofercie obozów letnich, w tym do Andaluzji. ATAS współpracuje przy tej okazji z andaluzyjskimi szkołami językowymi takimi, jak Enforex (Malaga, Marbella), Colegio Maravillas (Benalmadena) czy Proyecto Espanol (jej szkoła w Alicante). To m.in. na wybrzeżu Costa del Sol można poznawać bogatą kulturę Hiszpanii i Basenu Morza Śródziemnego, a przy tej okazji korzystać z pięknej pogody, plaży czy nawet wycieczek górskich.

Najlepsze referencję dają agencji uczestnicy wyjazdów i zaufanie wśród nauczycieli, rodziców i opiekunów, które ATAS zdobył przez 30 lat działalności. W tym czasie zorganizował bowiem wyjazdy dla ponad 300 tys. osób. W samym roku 2019 z ATAS wyjechało ponad 12 tys. osób, z czego prawie 4 tys. to uczestnicy obozów wakacyjnych.

 

ATAS Sp. z o.o. jest wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych

Województwa Mazowieckiego pod nr k-734. ATAS jest także od 1994 roku członkiem Warszawskiej Izby Turystyki oraz Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej. Więcej informacji na

https://www.atas.pl/

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.