Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

O Nas

Kim jesteśmy? Dlaczego Andaluzja?

Pomysł stworzenia portalu Hiszpański w Andaluzji.pl narodził się w 2011 roku, kiedy to EXTENDA - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, dostrzegła potencjał tkwiący w zmotywowanych i ambitnych uczniach z Polski, którzy coraz częściej wybierają właśnie język hiszpański jako ten, którego uczą się w szkole. Na przestrzeni ostatnich 5 lat, ich liczba wzrosła trzykrotnie - niemal 90 tysięcy uczniów w 2015 roku miało hiszpański jako przedmiot obowiązkowy. Czyni to ten język najdynamiczniej rozwijającym się pod względem popularności językiem obcym w naszym kraju.

Do tych oficjalnych statystyk Ministerstwa Edukacji Narodowej należy doliczyć bardzo szerokie grono studentów uczelni wyższych oraz osób, które uczą się hiszpańskiego prywatnie w szkołach językowych!

Ale czy kogokolwiek to dziwi..? 🙂 Hiszpański jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej melodyjnych języków świata. Mimo częstych opinii językoznawców, wskazujących go jako najłatwiejszy do nauczenia się język dla Polaków, mnogość jego odmian i lokalnych dialektów sprawia, że hiszpański stale zaskakuje i nigdy nie przestaje nas nudzić!

HiszpańskiwAndaluzji.pl tworzą osoby, które od wielu lat starają się dzielić swoją pasją do języka hiszpańskiego i samej Hiszpanii. Wszyscy mieszkaliśmy przez dłuższy czas w tym kraju (a także w  innych krajach hiszpańskojęzycznych), dzięki czemu doskonale zdajemy sobie sprawę z postępów, jakie można zrobić w nauce języka trafiając do jego kolebki. Nie ma lepszego sposobu aby uświadomić sobie, że nauka języka to nie tylko uczenie się słówek i zasad gramatycznych – to przede wszystkim rozmowy i kontakt z ludźmi!

Kursy zagraniczne to idealny sposób na zanurzenie się w języku, poznanie kontekstu kulturowego jego używania, ale też, co ważne - niesamowite zwiększenie swojej motywacji do dalszej nauki i rozbudzenie w sobie ciekawości do danego języka, co jest często niemożliwe podczas lekcji w kraju!

Portal Hiszpański w Andaluzji.pl ma za zadanie przedstawić Wam w jednym miejscu szeroką ofertę andaluzyjskich szkół językowych – znajdziecie ich u nas ponad 80! Każda z nich jest wyjątkowa i wyróżniająca się swoją ofertą. Znajdziecie u nas szkoły zlokalizowane przy samej plaży, w centrum historycznym miasta i w gaju oliwnym. Połączycie kurs hiszpańskiego z aktywnym wypoczynkiem – surfując, tańcząc, jeżdżąc konno, albo też ucząc się gotowania, tworząc ceramikę czy biorąc udział w hiszpańskich maratonach filmowych.

Niezależnie od tego w jakim jesteście wieku, jakie są Wasze zainteresowania, budżet, poziom zaawansowania – zawsze postaramy się pomóc Wam w znalezieniu szkoły, w której znajdziecie wszystko, czego oczekujecie!

Jako instytucja publiczna nie jesteśmy pośrednikiem handlowym, nie sprzedajemy kursów na naszym portalu, chociaż często informujemy o promocjach i zniżkach oferowanych w danym momencie przez szkoły z Andaluzji. Portal HiszpanskiaAndaluzji.pl pełni bowiem funkcję informacyjną.

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.