Hiszpański w Andaluzji to więcej niż nauka. To odpoczynek!

Blog

Flamenco w Andaluzji jest głęboko zakorzenioną w kulturze sztuką, w której muzyka, taniec i śpiew wzajemnie się przenikają, tworząc niezwykły spektakl. Podczas pobytu w Hiszpanii, koniecznie należy się wybrać na spektakl flamenco. Warto już wcześniej wiedzieć, gdzie konkretnie się udać, by doświadczyć w pełni uroku tego jedynego w swoim rodzaju pokazu. Poniżej znajdziecie listę miejsc, […]

3 miesiące temu
7 lokali flamenco w Andaluzji

Zapraszamy do obejrzenia nagrania pierwszego z cyklu z warsztatów dla nauczycieli zorganizowanych przez Agencję Extenda, Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Warszawie oraz Ataszaty ds. Edukacji w Czechach, Słowacji i na Węgrzech, które odbyły się w maju i czerwcu 2021.  

4 miesiące temu
\

Chociaż w tym roku nie będziemy obchodzić karnawału w Maladze w tradycyjny sposób (a to wielka szkoda!), chcemy przypomnieć sobie ten wyjątkowy czas, jaki panował w mieście… Każdego roku, 21 lutego, obchodzony jest wielki karnawał w Maladze – jest to świąteczny tydzień, pełen tańca, śpiewu, konkursów, podczas którego nie brakuje dobrego jedzenia i radości. Tradycja […]

7 miesiące temu
Szkoła On Spain opowiada o karnawale w Maladze

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego nagrania z warsztatów dla nauczycieli zorganizowanych przez Agencję Promocji Regionu Andaluzji oraz Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Poprowadzili je Javier Villatoro i Román Navarro ze szkoły La Playa.

9 miesiące temu
\

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego nagrania z warsztatów dla nauczycieli zorganizowanych przez Agencję Promocji Regionu Andaluzji oraz Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Poprowadziła je Seila Carmona ze szkoły Proyecto Español.

9 miesiące temu
„La poesía entra en el aula a través de la música y los grafitis”. Nagranie z warsztatów dla nauczycieli poprowadzonych przez Seilę Carmonę z Proyecto Español

Jak się okazuje, przez Most Triany przemieszczają się miliony turystów, wśród nich wielu pochodzących z Francji, jednak znaczna większość nie ma pojęcia, że ten wspaniały most znajdował się niegdyś w Paryżu! Znacie jego historię? Czytajcie dalej, a ją poznacie! W XIX wieku, a konkretnie w 1852, ukończono budowę żelaznego mostu, a że miało to miejsce […]

11 miesiące temu
Most Triany....naprawdę wyjątkowy? Poznajcie jego historię dzięki szkole ChengZi!

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego nagrania z warsztatów dla nauczycieli zorganizowanych przez Agencję Promocji Regionu Andaluzji oraz Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Poprowadził je José Ramón Rodríguez ze szkoły Enforex Malaga.  

11 miesiące temu
\

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego nagrania z warsztatów dla nauczycieli zorganizowanych przez Agencję Promocji Regionu Andaluzji oraz Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Poprowadził je Luis Garrido ze szkoły Spanish in Cádiz.  

12 miesiące temu
\

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego nagrania z warsztatów dla nauczycieli zorganizowanych przez Agencję Promocji Regionu Andaluzji oraz Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Poprowadziła je Ana Belén Martín Picón z Instituto Andalusí.  

12 miesiące temu
\

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego nagrania z warsztatów dla nauczycieli zorganizowanych przez Agencję Promocji Regionu Andaluzji oraz Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Poprowadziła je Amaya Sanz z Debla Cursos de Español.    

1 rok temu
“Un libro para ser feliz. Una propuesta lúdica para trabajar los contenidos gramaticales y la escritura creativa en clases en línea a través de Zoom\

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.