Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

"Paseando por Cádiz con los usos de Ser y Estar". Warsztaty dla nauczycieli poprowadzone przez José Antonio Larios Manzano z Instituto San Fernando.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania pierwszego z cyklu z warsztatów dla nauczycieli zorganizowanych przez Agencję Extenda, Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Warszawie oraz Ataszaty ds. Edukacji w Czechach, Słowacji i na Węgrzech, które odbyły się w maju i czerwcu 2021.

 

Więcej informacji o szkole Instituto San Fernando

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.