Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Informacje praktyczne

Jak znaleźć najlepszy kurs?

Strona, na której teraz jesteś, ma za zadanie ułatwić ci wybór najlepszego kursu języka hiszpańskiego na południu Hiszpanii. Który jest najlepszy? To zależy od tego, czego szukasz!

Prezentujemy ofertę prawie 70 szkół położonych w różnych częściach Andaluzji: nad morzem, oceanem, w górach, w zabytkowych miastach lub w otoczeniu natury.

Wyszukiwarka pozwoli Ci szybko odnaleźć kurs odpowiadający Twoim potrzebom. A kiedy już znajdziesz szkołę, która Cię zainteresuje, możesz wysłać bezpośrednio do niej zapytanie korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz na jej podstronie.

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami pod nr tel. 22 617 84 08 (poniedziałek-czwartek w g. 9-17:30, piątek 9-15) lub pisz na info@hiszpanskiwandaluzji.pl

¡Buen viaje!

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.