Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Bezpieczna szkoła języka hiszpańskiego

Federacja Stowarzyszeń Szkół Języka Hiszpańskiego FEDELE wprowadziła certyfikat „ESCUELA ELE SEGURA ante el COVID-19”, który potwierdza, że dana placówka spełnia wymogi bezpieczeństwa, mające na celu ochronę personelu i uczniów przed zarażeniem wirusem COVID-19. Obejmują one m.in. zachowywanie dystansu między osobami znajdującymi się na terenie szkoły oraz restrykcyjne przestrzeganie zasad higieny. Certyfikat ten posiadają aktualnie następujące szkoły z Andaluzji:

Academia Málaga Plus

Centro de Idiomas Quorum

Cervantes Escuela Internacional

Clic IH Cádiz

Clic IH Sevilla

Debla Cursos de Español

Escuela Montalbán

Instituto Andalusí de Español

Instituto Mediterráneo Sol (Inmsol)

K2 Cádiz

Malaca Instituto

Maravillas Programas Internacionales

Proyecto Español Granada

Spanish in Cádiz

Celem przyznania certyfikatu jest pokazanie uczniom zarówno z Hiszpanii, jak i zagranicznym, że szkoły językowe w Hiszpanii robią wszystko, aby zapewnić swoim kursantom bezpieczne i komfortowe warunki nauki.

Na stronie internetowej FEDELE znaleźć można szczegółowe informacje na temat certyfikatu oraz aktualną listę szkół, które go otrzymały:

https://fedele.org/escuela-segura/

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.