Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Dla biur podróży

Jeśli reprezentujecie Państwo biuro podróży, które organizuje wyjazdy językowe lub jesteście  agentami lub chcecie zostać przedstawicielami hiszpańskich szkół językowych na polskim rynku, na naszym portalu znajdziecie ich profile i kontakty do nich.

Jeśli któraś ze szkół w Andaluzji szczególnie Państwa interesuje lub jeśli chcielibyście poznać szkoły z danej miejscowości lub części naszego regionu, udostępnimy Państwu bezpłatnie te informacje, a także zorganizujemy Wam wyjazd do Andaluzji pokrywając część jego kosztów. Regularnie organizujemy także wizyty andaluzyjskich szkół językowych w Polsce, o czym również możemy Państwa na bieżąco informować.

Zachęcamy do kontaktu. Nasze usługi dla firm polskich są bezpłatne:

EXTENDA Agencja Promocji Regionu Andaluzji

info@hiszpanskiwandaluzji.pl

tel. +48 22 617 84 08

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.