Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Hiszpania otwiera swoje granice

21 czerwca br. Hiszpania otworzyła ponownie swoje granice dla obywateli krajów należących do Unii Europejskiej, a 4 lipca również dla osób pochodzących z wybranych państw spoza Wspólnoty (Algierii, Australii, Kanady, Chin, Korei Południowej, Gruzji, Japonii, Maroko, Czarnogóry, Nowej Zelandii, Rwandy, Serbii, Tajlandii, Tunezji i Urugwaju).

Po wjeździe na teren Hiszpanii nie obowiązuje kwarantanna, natomiast zastosowane zostały kontrole oraz środki ochrony sanitarnej, m.in. pomiary temperatury czy obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Każdy podróżny jest również zobowiązany do wypełnienia specjalnego FORMULARZA w wersji PAPIEROWEJ (https://extenda.pl/wp-content/uploads/2020/07/locator-form-SPAIN_compressed-1.pdf) lub ELEKTRONICZNEJ (https://www.spth.gob.es/create).

Wszystkich szczegółów mogą się Państwo dowiedzieć na stronie Biura Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce https://www.spain.info/pl/odkrywanie-hiszpanii/informacje-praktyczne-turysci-covid-19-podroz-hiszpania/ oraz na stronach Komisji Europejskiej https://reopen.europa.eu/en/.

 

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.