Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Nabór do Programu CERNUDA 2021/2022 – uzupełniających zajęć z języka hiszpańskiego w polskich szkołach

Program CERNUDA został stworzony z inicjatywy Biura Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce i Stowarzyszenia Szkół Języka Hiszpańskiego z Andaluzji EEA (https://aeea.org/que-es-eea/). Jego celem jest zaoferowanie polskim uczniom dodatkowych zajęć on-line, które uzupełnią ich program nauczania, omawiając takie kwestie jak gramatyka, wymowa, słownictwo czy kontekst społeczny i kulturowy języka hiszpańskiego.

Każdy nauczyciel języka hiszpańskiego może zgłosić swoją szkołę i klasę/klasy, które uczy. Jeśli jego wniosek zostanie zaakceptowany, specjaliści ze Stowarzyszenia EEA we współpracy z polską szkołą stworzą program dopasowany do potrzeb jej uczniów. Zajęcia będą prowadzone w roku szkolnym 2021/2022 przez certyfikowanych nauczycieli z andaluzyjskich szkół języka hiszpańskiego, należących do Stowarzyszenia EEA.

Aby zgłosić chęć udziału w programie, należy do końca maja 2021 wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod poniższym linkiem:

https://forma.administracionelectronica.gob.es/form/open/corp/5845/pzhy

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie Ambasady Hiszpanii w Warszawie / Biura Radcy ds. Edukacji:

https://www.educacionyfp.gob.es/polonia/convocatorias-programas/convocatorias-polonia/programas-educativos.html?fbclid=IwAR3ezqzgNNEEsDpc9OcXpoPWKkS-tqV2kyOVptoF1RHLQ_buyZnyVgB4ozc

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.