Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Poznajemy słowo „corona” ze szkołą DEBLA z Malagi

 

Dzisiaj słowo „corona” jest odmieniane przez wszystkie przypadki, we wszystkich językach na świecie. Porzućmy jednak negatywne skojarzenia z nim związane i poznajmy kilka hiszpańskich powiedzonek, które wyjaśni nam Tony, nauczyciel ze szkoły DEBLA z Malagi.

Dowiemy się m.in. co może oznaczać słowo „corona” czy pochodzące od niego czasowniki „coronar” i „coronarse”.

Debla to jedna z najstarszych szkół języka hiszpańskiego w Andaluzji i całej Hiszpanii. Została założona w 1979 roku! Od tamtej pory nieprzerwanie uczy studentów z całego świata w tym z Polski. Budynek szkoły w stylu andaluzyjskim jest położony w pięknej dzielnicy La Malagueta, 10 minut pieszo od centrum miasta i 5 minut od plaży. Z tarasów szkoły rozciąga się wspaniały widok na Morze Śródziemne. To wszystko brzmi bardzo zachęcająco. Niecierpliwie czekamy na możliwość wyjazdu do Malagi, a tymczasem korzystajmy z kursów on-line.

Cursos online de español

 

Więcej informacji o szkole Debla

O Maladze mówi się, że ta jedna prowincja ma w sobie bogactwo całego kontynentu. Niezależnie od tego, czy lubisz zwiedzać, aktywnie wypoczywać, czy wolisz wylegiwać się na plaży, tu na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Piękne krajobrazy i miejscowa kuchnia tak czy inaczej umilą ci czas!

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.