Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Specjalnie dla Ciebie

Oferta szkół języka hiszpańskiego zamieszczona na HiszpanskiwAndaluzji.pl skierowana jest m.in. do osób indywidualnych, w tym z Polski. Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem, nauczycielem, uczniem, studentem bądź osobą pracującą zawodowo (tłumacz, prawnik, biznesmen, etc.) znajdziesz tu zarówno kursy ogólne, jak i specjalistyczne.

Co do zasady, kursy zaczynają się co tydzień. Ich długość zależy od potrzeb i możliwości budżetowych uczestnika. Uczestnicy przechodzą test poziomujący i na tej podstawie są przydzieleni do danej grupy. Zajęcia lekcyjne odbywają się przed południem, a po południu organizowane są zajęcia dodatkowe, jak wycieczki po mieście, kursy gotowania, flamenco czy zajęcia sportowe. Liczbę godzin lekcyjnych i zajęć dodatkowych ustala się indywidualnie, w zależności od potrzeb uczestnika. W weekendy szkoły organizują natomiast wycieczki, tym razem dłuższe, do innego miasta albo krajoznawcze.

Zakwaterowanie można zorganizować sobie we własnym zakresie, bądź skorzystać z oferty szkoły andaluzyjskiej. Można zamieszkać w akademiku, wspólnym mieszkaniu bądź przy hiszpańskiej rodzinie. Baza mieszkaniowa zwykle jest położona w bliskiej okolicy szkoły, w promieniu kilkuminutowego spaceru.

Przelot i przejazd na miejsce zwykle uczestnicy indywidualni organizują we własnym zakresie, jednak niektóre szkoły językowe działają również jako biura podróży lub współpracują z biurami podróży i mogą zarezerwować nam bilety lotnicze. Większość szkół natomiast może zorganizować przejazd z lotniska do miasta (do akademika bądź mieszkania). Są to usługi dodatkowo płatne.   

Szkoły w Andaluzji starają się dopasowywać swoją ofertę do zainteresowań swoich zagranicznych kursantów, wiele z nich prowadzi kursy szyte na miarę, stąd oprócz informacji pobranej z naszego portalu, zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu ze szkołami. W tym celu na podstronie każdej szkoły udostępniamy Państwu formularz kontaktowy „ZAPYTAJ O OFERTĘ SZKOŁY”. Każda szkoła komunikuje się w języku angielskim bądź hiszpańskim. Jeśli natomiast nie otrzymacie Państwo odpowiedzi na Wasze zapytanie, prosimy o kontakt z naszym warszawskim biurem:

EXTENDA Agencja Promocji Regionu Andaluzji

tel.+48 22 617 84 08

info@hiszpanskiwandaluzji.pl

Nasz portal pełni funkcję informacyjną, nie prowadzimy na nim sprzedaży. Jako przedstawiciele hiszpańskiej instytucji publicznej, Agencji Promocji Regionu Andaluzji Extenda, staramy się, aby informacje na naszej stronie były aktualnie. Nie będą one zapewne wyczerpujące, dlatego zachęcamy Państwa do ich wyjaśniania bezpośrednio ze szkołami andaluzyjskimi.  

Więcej wskazówek na temat wyjazdu do Andaluzji można znaleźć na https://hiszpanskiwandaluzji.pl/informacje-praktyczne/

 

Przejdź do katalogu szkół

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.