Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Academia Pradoventura

https://www.academia-pradoventura.com

+34 956 724064

Academia Pradoventura, S.L.L. C/ Teniente Peñalver 2 11660 Prado del Rey (Cádiz) SPAIN
Mapa Google

Academia Pradoventura to szkoła położona w andaluzyjskiej miejscowości Prado del Rey na Szlaku Białych Miasteczek (Pueblos Blancos) w Prowincji Kadyks. Otoczona jest pięknymi Parkami Krajobrazowymi „Sierra de Grazalema” i „Los Alcornocales”.

Szkoła powstała, aby przybliżyć zagranicznym turystom język hiszpański i jego autentyczną kulturę. Od momentu powstania w 2004 r. Akademia znajduje się na jednym z deptaków tego białego miasteczka, co dodaje miejscu dodatkowego uroku, a  znajdujące się w okolicy przepiękne tarasy i restauracje zachęcają do zatrzymania się na kawę. Miejsce to jest dla Ciebie idealne, jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego i poznać kulturę, zwyczaje i styl życia Hiszpanów w ich autentycznym otoczeniu. Jesteśmy przekonani, że, dzięki gościnności i życzliwości mieszkańców, będziesz mieć dużo okazji, aby porozmawiać z nimi w ich rodzimym języku, a po krótkim czasie poczujesz się jak jeden z nich.

Oprócz kursów językowych organizujemy różnorodny program spędzania wolnego czasu, dostosowany do potrzeb każdej grupy. Ucząc się z nami języka hiszpańskiego możesz także dodatkowo aktywnie spędzić czas na nauce flamenco, uprawiając jogę, czy biorąc pierwsze lekcje windsurfingu.

W Akademii Pradoventura możesz liczyć na zespół wysoko wykwalifikowanych i komunikatywnych native speakerów posiadających dużą cierpliwość, którą uważamy za kluczową, aby twoje doświadczenie edukacyjne było przyjemne i satysfakcjonujące. Właściciele osobiście dbają o ucznia i organizują program rekreacyjny. Cały zespół Akademii oferuje studentom indywidualne wsparcie, dzięki czemu udaje nam się stworzyć rodzinną atmosferę, którą uczniowie bardzo sobie cenią. Szkoła oferuje również kursy on-line.

 

Powiązane hasła: Kadyks, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs intensywny, kurs on-line, zajęcia indywidualne

Rodzaje kursów

  • kursy on-line / cursos on-line
  • kursy intensywne / cursos intensivos
  • kursy superintensywne / cursos superintensivos
  • lekcje indywidualne / clases particulares
  • przygotowanie do DELE (A1-C2) / cursos de preparación para DELE (A1-C2)

Inne atrakcje

ZAJĘCIA REKREACYJNE

Oprócz zajęć lekcyjnych proponujemy urozmaicony program zajęć rekreacyjnych dostosowanych do preferencji studentów, zarówno w programach dla grup, jak i pojedynczych uczniów. Udział w tych zajęciach jest dobrowolny, a ich koszt bardzo przystępny.

Sporty i zajęcia wyczynowe: rower górski, nauka jazdy konnej, turystyka piesza, kajakarstwo, speleologia, paralotniarstwo itp. Wszystkie aktywności prowadzone są we współpracy z wyspecjalizowanymi firmami lokalnymi.

Działalność kulturalna z przewodnikiem szkolnym w pobliskich miasteczkach (m.in. Arcos de la Frontera, Zahara de la Sierra, Grazalema, Setenil de las Bodegas, Ubrique, itp.) oraz miastach (Sewilla, Ronda, Jerez de la Frontera, Kadyks, Kordoba, Granada).

ZAJĘCIA GASTRONOMICZNE

Degustacje w miejscach, w których produkowane są wędliny iberyjskie, sery kozie i owcze, oliwa z oliwek, wina Sherry z lokalnych winiarni, a także kolacje ze specjałami z Sierra de Cádiz w lokalnych.

OFEROWANE USŁUGI

Zdecydowana większość naszych studentów rezerwuje pakiet kursów razem z zakwaterowaniem. Szkoła jest odpowiedzialna za rezerwację noclegów. Możesz zamieszkać we wspólnym mieszkaniu, z hiszpańską rodziną (pełne wyżywienie lub śniadanie + obiadokolacja), w hotelu, w indywidualnym mieszkaniu lub w agroturystyce. Pomagamy w rezerwacji lotów, połączeń autobusowych i wynajmie samochodu, a przed podróżą przesyłamy wszystkie przydatne informacje. Informujemy również o wycieczkach i zajęciach, które możesz zrealizować samodzielnie, poza programem organizowanym przez akademię.

 

Galeria

Academia Pradoventura
Kadyks

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.