Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Academia Vistahermosa

http://www.academiavistahermosa.com

0034 956 482569, 0034

C/ Lancha, 5 Puerto de Santa María
Mapa Google

Szkoła językowa Vistahermosa powstała w 1990 roku w Puerto de Santa Maria znajdującym się w przepięknej prowincji Kadyks, ziemi na której narodziło się wielu hiszpańskich artystów takich, jak: Picasso, Murillo, Bécquer, Machado czy Lorca.

Puerto de Santa Maria jest miejscem, którego klimat, plaże, a przede wszystkim ludzie zapewniają idealną atmosferę do nauki języka hiszpańskiego. Oprócz tego, miasto proponuje bogatą ofertę kulturalną w postaci ciekawych muzeów oraz odbywających się w ciągu roku wydarzeń. Istnieje tu też możliwość uprawiania sportów wodnych, gry w golfa, nauki flamenco…i wiele innych rzeczy, które sprawią, że Wasz wyjazd językowy będzie prawdziwym sukcesem.

Szkoła Vistahermosa znajduje się w wolnostojącym budynku z własnym ogrodem, w jednej z najbardziej ekskluzywnych części miasta, 5 minut piechotą od plaży i pól  golfowych. Akademia proponuje kilka rodzajów zakwaterowania: apartamenty, hiszpańska rodzina oraz hotele.

Kadrę nauczycielską tworzą dyplomowani nauczyciele z dużym doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego. Każdy uczeń ma zapewnioną stałą opiekę i pomoc lektorów zarówno podczas zajęć, jak i poza godzinami lekcyjnymi, przez cały czas trwania kursu.

Szkoła kładzie duży nacisk na to, aby uczniowie czuli się swobodnie podczas zajęć, jak i poza nimi, oferując swoim studentom różnorodne wycieczki weekendowe w celu przybliżenia im hiszpańskiej kultury. Podczas takich wypraw, uczniowie mają okazję poznać m.in. regionalną gastronomię, technikę tworzenia win, odwiedzić sławne plaza de toros, miasteczka z architekturą typową dla regionu i stolicę Andaluzji – Sewillę. Do tego, Puerto de Santa Maria dzieli tylko godzina drogi od Gibraltaru, Maroka i Portugalii.

PONIŻEJ ZNAJDZIECIE:

Informację na temat kursów letnich dla młodzieży w wieku 13-18 lat

 

Powiązane hasła: Kadyks, A1, A2, B1, B2, C1, C2,  DELE, kurs intensywny, golf, flamenco

Rodzaje kursów

  • kurs standardowy 20h tygodniowo / curso estándar 20 horas semanales
  • kurs intensywny 30h tygodniowo / curso intensivo, 30 horas semanales
  • lekcje indywidualne/ clases particulares
  • przygotowanie do egzaminów DELE/ exámenes D.E.L.E.
  • hiszpański na urlopie/ español de vacaciones
  • hiszpański i sport (golf; jazda konna; windsurfing) / español y deporte (golf; hípica; windsurf)
  • hiszpański i flamenco / español y flamenco

Inne atrakcje

  • wycieczki i atrakcje kulturalne
  • wifi 

Galeria

Academia Vistahermosa
Kadyks

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.