Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Agualivar Spanish School

http://www.spanishinagualivar.com

+34 693 566 261

Las Chorreras, 73 Buzón 35 Lagos 29760 MÁLAGA
Mapa Google

Program 

Agualivar to rodzinna szkoła oferująca kursy, które pozwalają na naukę hiszpańskiego w naturalnym środowisku, w tym wypadku w domu nauczyciela. Nauka w programie „Full Immersion” odbywa się w pięknej willi przy plaży, z dala od utartych szlaków w Maladze. Posiadłość otoczona jest drzewami tropikalnymi i oliwnymi, a rodzina sama uprawia warzywa i owoce.

Agualivar jest małą szkołą dla dorosłych, w której dwie entuzjastyczne nauczycielki, Estefanía i Elisabeth uczą tylko czworo uczniów tygodniowo. Estefanía i Elisabeth to siostry, które marzyły o tym, aby przekształcić dom rodzinny w wyjątkowe miejsce do nauki języka hiszpańskiego i hiszpańskiej kultury w oryginalny i przyjazny sposób.

Uczeń może w pełni wykorzystać swój czas mieszkając ze swoimi nauczycielami. Program oparty jest na aktywnej nauce i codziennym uczestnictwie. Mieszkając z nauczycielami i ich rodziną można doskonalić swoje umiejętności hiszpańskiego zarówno podczas lekcji, jak i w czasie wolnym.

Nauka poza utartymi szlakami w małej szkole

Agualivar jest położony w wiejskiej okolicy. Miejsce zwrócone jest w stronę Morza Śródziemnego i otoczone  tropikalnymi drzewami. Oferuje wygodne zakwaterowanie, przestronne i jasne pokoje z widokiem na morze. Ma basen typu infinity, ogrody i tarasy, które pozwalają w pełni cieszyć się wakacjami językowymi w Hiszpanii. I co ważniejsze, to mała szkoła, w której jednocześnie uczą się jedynie  4 osoby. To jest prawdziwe zanurzenie w języku hiszpańskim. Od śniadania do kolacji, będziesz miał nieskończone możliwości, aby doskonalić swój hiszpański.

Program Full Immersion oparty jest na podejściu komunikacyjnym, gdzie studenci mogą mówić i ćwiczyć hiszpański przez całą dobę. Przede wszystkim jednak immersja polega na życiu razem z hiszpańską rodziną, spędzaniu czasu na rozmowach podczas posiłków lub w czasie wolnym. W godzinach porannych uczniowie mają lekcje z dwoma doświadczonymi nauczycielami. Doświadczają hiszpańskiego życia będąc częścią ciepłej, przyjaznej rodziny. Codziennie mówią tylko po hiszpańsku, a nauczyciel i cała rodzina Agualivar pomagają uczniom znaleźć odpowiednie słowa w codziennej rozmowie.

Program immersyjny obejmuje zakwaterowanie w domu, zdrowe i smaczne jedzenie (głównie z sadu w posiadłości), 15 godzin lekcji tygodniowo, dwa zajęcia i jedną wieczorną wycieczkę.

 

 

Powiązane hasła: Malaga, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs intensywny, DELE, seniorzy, zajęcia indywidualne

Rodzaje kursów

  • Full Immersion Homestay

Galeria

Agualivar Spanish School
Malaga

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.