Hiszpański w Andaluzji to więcej niż nauka. To odpoczynek!

Agualivar Spanish School

http://www.spanishinagualivar.com

+34 693 566 261

Las Chorreras, 73 Buzón 35 Lagos 29760 MÁLAGA
Mapa Google

Program 

Agualivar to rodzinna szkoła oferująca kursy, które pozwalają na naukę hiszpańskiego w naturalnym środowisku, w tym wypadku w domu nauczyciela. Nauka w programie „Full Immersion” odbywa się w pięknej willi przy plaży, z dala od utartych szlaków w Maladze. Posiadłość otoczona jest drzewami tropikalnymi i oliwnymi, a rodzina sama uprawia warzywa i owoce.

Agualivar jest małą szkołą dla dorosłych, w której dwie entuzjastyczne nauczycielki, Estefanía i Elisabeth uczą tylko czworo uczniów tygodniowo. Estefanía i Elisabeth to siostry, które marzyły o tym, aby przekształcić dom rodzinny w wyjątkowe miejsce do nauki języka hiszpańskiego i hiszpańskiej kultury w oryginalny i przyjazny sposób.

Uczeń może w pełni wykorzystać swój czas mieszkając ze swoimi nauczycielami. Program oparty jest na aktywnej nauce i codziennym uczestnictwie. Mieszkając z nauczycielami i ich rodziną można doskonalić swoje umiejętności hiszpańskiego zarówno podczas lekcji, jak i w czasie wolnym.

Nauka poza utartymi szlakami w małej szkole

Agualivar jest położony w wiejskiej okolicy. Miejsce zwrócone jest w stronę Morza Śródziemnego i otoczone  tropikalnymi drzewami. Oferuje wygodne zakwaterowanie, przestronne i jasne pokoje z widokiem na morze. Ma basen typu infinity, ogrody i tarasy, które pozwalają w pełni cieszyć się wakacjami językowymi w Hiszpanii. I co ważniejsze, to mała szkoła, w której jednocześnie uczą się jedynie  4 osoby. To jest prawdziwe zanurzenie w języku hiszpańskim. Od śniadania do kolacji, będziesz miał nieskończone możliwości, aby doskonalić swój hiszpański.

Program Full Immersion oparty jest na podejściu komunikacyjnym, gdzie studenci mogą mówić i ćwiczyć hiszpański przez całą dobę. Przede wszystkim jednak immersja polega na życiu razem z hiszpańską rodziną, spędzaniu czasu na rozmowach podczas posiłków lub w czasie wolnym. W godzinach porannych uczniowie mają lekcje z dwoma doświadczonymi nauczycielami. Doświadczają hiszpańskiego życia będąc częścią ciepłej, przyjaznej rodziny. Codziennie mówią tylko po hiszpańsku, a nauczyciel i cała rodzina Agualivar pomagają uczniom znaleźć odpowiednie słowa w codziennej rozmowie.

Program immersyjny obejmuje zakwaterowanie w domu, zdrowe i smaczne jedzenie (głównie z sadu w posiadłości), 15 godzin lekcji tygodniowo, dwa zajęcia i jedną wieczorną wycieczkę.

 

 

Powiązane hasła: Malaga, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs intensywny, DELE, seniorzy, zajęcia indywidualne

Rodzaje kursów

 • standard 10 (10 godzin + 3 „zielone warsztaty”/ tydzień) / Standard 10 (10 horas/semana + 3 talleres sostenibles gratis)
 • intensywny 20 (20 godzin + 3 „zielone warsztaty”/ tydzień) / Intensivo 20 (20 horas/semana + 3 talleres sostenibles gratis)
 • przygotowanie do egzaminu DELE (25 godzin + 3 „zielone warsztaty” / tydzień) / preparación DELE (25 horas/semana + 3 talleres sostenibles gratis)
 • konwersacje (10 w grupie + 10 indywidualnych + 3 „zielone warsztaty” / tydzień) / conversaciones (10 horas en grupo + 10 horas individuales +3 talleres sostenibles gratis)
 • hiszpański dla starszych – 55+ (od 2 godzin tygodniowo) / español para mayores de 55 años (desde 2 horas/semana)
 • program Homestay (ponad 12 godzin Hiszpańskiego dziennie + 3 „zielone warsztaty”) / programa Homestay (más de 12 horas de español al día + 3 talleres sostenibles gratis)
 • program kulturalny (kurs hiszpańskiego + zwiedzanie) / programas culturales (curso de español + visitas culturales)
 • program przygodowy (kurs hiszpańskiego + sporty ekstremalne) / programa de aventura (curso de español + deportes de aventura)
 • program kulinarny (kurs hiszpańskiego + warsztaty i zajęcia gastronomiczne) / programa de gastronomía (curso español + talleres y visitas gastronómicas)
 • program dla rodzin / programa para las familias
 • one to one – zajęcia indywidualne 60-minutowe / clases particulares: sesiones de 60 minutos

Inne atrakcje

 • ośrodek z ogrodami i basenem
 • WiFi
 • biblioteka
 • pomoc w zakwaterowaniu
 • rodzinna atmosfera
 • warsztaty kuchni hiszpańskiej

Galeria

Agualivar Spanish School
Malaga

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.