Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Carmen de las Cuevas

Certyfikat Instytutu Cervantesa

http://www.carmencuevas.com

+34 95 822 10 62

Cuesta de los Chinos, 15, 18010 Granada
Mapa Google

Carmen de las Cuevas to centrum nauki nie tylko języka hiszpańskiego, ale też tańca flamenco, przez co ma autentyczny hiszpański rys. Szkoła mieści się w budynku przylegającym do zbocza góry, z widokiem na Alhambrę, wśród historycznych dzielnic Albaicín i Sacromonte.

Jest akredytowana przez Instytut Cervantesa i ma ponad 25 lat doświadczenia w nauczaniu. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co sprzyja przyswajaniu wiedzy, a także nawiązywaniu relacji z nauczycielami, którzy stanowią zgrany, dynamiczny i wykształcony zespół.

Program nauczania został opracowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie prowadzących i jest na bieżąco przez nich aktualizowany.

Carmen de las Cuevas dysponuje trzema udźwiękowionymi salami, w których odbywają się lekcje tańca flamenco, gry na gitarze i taktowania rytmu flamenco na wszystkich poziomach zaawansowania od początkującego po profesjonalny.

Uczniowie otrzymują klucz do budynku szkoły i mogą każdego dnia między 8 a 23, także w weekendy, korzystać z całego wyposażenia: telefonu, wideoteki, biblioteki, sali komputerowej i darmowej sieci WiFi, a także z patio i tarasów.

Oferowane przez szkołę miejsca zakwaterowania znajdują się w pobliżu jej siedziby, w zabytkowej dzielnicy Albaicín, niedaleko centrum miasta. Do wyboru są pokoje jedno i dwuosobowe w domach studenckich, niezależne mieszkanie lub zakwaterowanie u hiszpańskiej rodziny.

Kursy uzupełnione są o bezpłatne wycieczki do muzeów i galerii, a także o cotygodniową informację na temat wydarzeń kulturalnych, także z kręgu kultury flamenco. We wszystkie weekendy odbywają się wycieczki do najważniejszych miejsc Andaluzji: do Kordoby, Sewilli, Guadix, na wybrzeże tropikalne prowincji Granady czy do górzystej Alpuhary. Szkoła oferuje również kursy on-line, więcej informacji na ich temat można znaleźć na https://www.carmencuevas.com/es/espanol/143-espanol-online.html

 

Powiązane hasła: Granada, A1, A2, B1, B2, C1, C2, podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany, flamenco, literatura, kurs intensywny, zajęcia indywidualne

Rodzaje kursów

 • kursy on-line / cursos on-line
 • intensywne i półintensywne kursy hiszpańskiego na wszystkich poziomach / Intensivo y mediointensivo de Español para todos los niveles
 • trzymiesięczne kursy hiszpańskiego / trimestral de español
 • indywidualne kursy hiszpańskiego / individual de español
 • przygotowanie do egzaminów DELE / preparación DELE
 • kształcenie nauczycieli języka hiszpańskiego jako języka obcego (ELE) / formación de profesores ELE
 • trzymiesięczny kurs hiszpańskiego i flamenco / trimestral de español y flamenco
 • historia i odmiany flamenco / historia y estilos del flamenco
 • intensywny kurs flamenco: taniec; gra na gitarze; śpiew i wymierzanie rytmu flamenco na wszystkich poziomach / Intensivo de flamenco: baile; guitarra; cante y compás para todos los niveles
 • literatura / literatura
 • kultura Hiszpanii / cultura española

Inne atrakcje

 • bezpłatne wycieczki do muzeów i galerii
 • cotygodniowa informacja o wydarzeniach kulturalnych i ze świata flamenco
 • oferta weekendowych wycieczek po Andaluzji
 • sale do tańca flamenco
 • możliwość korzystania z telefonu, wideoteki, biblioteki, sali komputerowej i sieci WiFi

Galeria

Carmen de las Cuevas
Granada

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.