Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

https://www.facebook.com/cesurformacion/

+34 95 212 25 00 +34 95 260 93 46

c/ Tomás Heredia 12, 29001 Malaga
Mapa Google

Centro Superior de Formación Europa Sur S.A. (CESUR), czyli Szkoła Wyższa Europy Południowej, to centrum kształcenia zawodowego z 25-letnim doświadczeniem. CESUR znajduje się obecnie na etapie ekspansji międzynarodowej, prowadzi projekty we współpracy między innymi z Chinami, Brazylią, Rumunią, Kolumbią, Meksykiem i Chile. Oferta kursów zawodowych została wzbogacona o kurs języka hiszpańskiego. Aby ułatwić wymianę studencką prowadzoną we współpracy z zagranicznymi uniwersytetemi i biurami wymiany, stworzona została możliwość odbycia trzytygodniowego kursu języka hiszpańskiego i turystyki w trzech mistach: Maladze, Sewilli i Madrycie. Koszty podróży pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami, a także koszty zakwaterowania, objęte są ceną całego programu. Szkoła oferuje również zajęcia on-line.

 

Hasła powiązane: Malaga, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs on-line

Rodzaje kursów

  • kursy on-line / cursos on-line
  • trzytygodniowy kurs hiszpańskiego i turystyki w Maladze Sewilli i Madrycie/ Curso español: 1+1+1
  • studia wyższe na wielu specjalizacjach (m. in. informatyka polityka społeczna inżynieria dźwięku i obrazu) / Formación Profesional Grado Superior

Inne atrakcje

  • możliwość poznania trzech hiszpańskich miast

Galeria

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.