Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

http://www.cicastudyvacations.com

+34 95 863 95 73

c/ Baracoa, 2- Ed Terrazas del Mar II, P-1, 3ºA 18690 Almuñécar
Mapa Google

CICA to rodzinna firma wyspecjalizowana w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego, która dysponuje szkołami w Granadzie i Almuñécar. Zespół szkoły to młodzi entuzjaści z doświadczeniem w nauczaniu języków i w pracy z grupami międzynarodowymi. CICA specjalizuje się w organizowaniu obozów letnich dla młodzieży oraz kursów dla grup zorganizowanych prowadzonych w ciągu całego roku. Nie prowadzi zapisów dla uczniów indywidualnych.

W ciągu miesięcy wakacyjnych organizowane są dla dzieci i młodzieży obozy międzynarodowe i obozy językowo-sportowe (nurkowanie, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna, tenis, golf). Nacisk w metodologii nauczania CICA położony jest na umiejętności komunikacyjne. Podczas zajęć trenowane są wszystkie cztery aspekty posługiwania się językiem, czyli wypowiedź ustna i pisemna, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Program kursów obejmuje też zróżnicowaną ofertę zajęć dodatkowych i wycieczek. 

Kursy oferowane są na wszystkich poziomach zaawansowania językowego, po przystępnych i klarownie przedstawionych cenach, które obejmują WSZYSTKIE zajęcia obowiązkowe i dodatkowe przewidziane w programie (również transfer na lotnisko, wycieczki itd).

Szkoła przewiduje zakwaterowanie w domu studenckimhotelu lub u rodziny hiszpańskiej. Wszystkie lokalizacje znajdują się w pieszej odległości od szkoły. Rodziny, które przyjmują studentów są sprawdzone przez lata współpracy, a część z nich przygotowana jest do zakwaterowania uczniów o specjalnych potrzebach dietetycznych czy uczniów z niepełnosprawnością – wystarczy zasygnalizować taką potrzebę w zgłoszeniu.

Almuñécar, gdzie znajduje się jedno z centrów nauczania CICA, to niewielka miejscowość, którą w lecie zamieszkuje 50 tysięcy osób, a zimą jedynie połowa tej liczby. Bujna historia wybrzeża pozostawiła w Almuñécar wiele ciekawych zabytków z różnych epok i kultur: fenickiej, rzymskiej, arabskiej i chrześcijańskiej. Atrakcją okolicy są też liczne plaże.

 

Powiązane hasła: Granada, A1, A2, B1, B2, C1, C2, sport, obóz, praktyki

Rodzaje kursów

  • hiszpański + sport (nurkowanie / windsurfing/ żeglarstwo / jazda konna / tenis / golf) / español & deportes (buceo / windsurf / vela / equitación / tenis / multideporte y golf)
  • program "aktywne lato dla młodzieży" / programa de verano multi-actividad para adolescentes
  • obozy letnie dla dzieci i młodzieży / campamentos de verano para niños y adolescentes
  • programy intensywne dla grup licealnych (w ciągu całego roku) / programas intensivos para escuelas secundarias (para grupos durante todo el año)
  • praktyki w firmach / prácticas de empresa
  • kurs z możliwością zakwaterowania z nauczycielem / vive y estudia en casa de tu profesor

Inne atrakcje

  • oferta zajęć dodatkowych
  • wycieczki
  • możliwość zakwaterowania z rodziną hiszpańską  przygotowaną na przyjęcie osób o specjalnych potrzebach dietetycznych czy uczniów z niepełnosprawnością

Galeria

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.