Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

http://www.academiacile.com

+34 952 22 02 74

c/ Cister, 4, 29015 Malaga
Mapa Google

Academia CILE to szkoła położona w samym sercu Malagi, w sąsiedztwie renesansowej Katedry i zaledwie 15 minut spacerem od głównej plaży Malagueta, gdzie po zajęciach można beztrosko relaksować się pod palmami. Od momentu powstania w 1988 roku Academia CILE stawia sobie za cel nauczanie języka hiszpańskiego na wysokim poziomie oraz w rodzinnej atmosferze. Academia CILE nastawiona jest też na wymianę międzykulturową, dzięki czemu kursanci w każdym wieku i z różnych stron świata nie czują się  obco.

 

Tuż obok szkoły znajduje się wiele kawiarni i restauracji. Nasi studenci uwielbiają spędzać tam czas pomiędzy zajęciami pijąc pyszną kawę i jedząc tradycyjne hiszpańskie śniadania czy słynne tapas. Centrum Malagi obfituje w tego typu lokale. Wystarczy przejść się ulicami miasta, a na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Program i metodyka nauczania Academia CILE zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia nauczycieli. Kadra szkoły składa się z Hiszpanów urodzonych w Andaluzji z wykształceniem wyższym filologicznym i specjalistycznym, którzy na bieżąco poszerzają swoją wiedzę i umiejętności na kursach doszkalających. Uczestniczą również w specjalistycznych konferencjach i forach internetowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach (do 8 osób) podzielonych pod względem zaawansowania znajomości języka, określanego na podstawie testu poziomującego wykonywanego przed przybyciem ucznia do szkoły. Podczas lekcji ze względów dydaktycznych do komunikacji używany jest tylko język hiszpański, ale po zajęciach istnieje możliwość porozumienia się także w innych językach. Nasza kadra administracyjna porozumiewa się również w języku: angielskim, niemieckim oraz polskim.

 

Academia CILE oferuje program dodatkowych atrakcji pozalekcyjnych, w tym dwóch godzin lekcji flamenco w tygodniu. Organizuje zakwaterowania dla uczniów w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami. Istnieje również możliwość zakwaterowania u rodzin hiszpańskich, co stwarza dodatkową okazję do kontaktu ze środowiskiem hiszpańskojęzycznym. Kursantom Academia CILE przysługują zniżki w niektórych klubach sportowych, barach i restauracjach.

 

 

 

Powiązane hasła: Malaga, hiszpański biznesowy, sport, kurs intensywny, DELE, A1, A2, B1, B2, C1, C2

Rodzaje kursów

 • Kursy dla grup szkolnych i grup zorganizowanych
 • Kurs standardowy (4 lekcje / dzień)
 • Kurs intensywny (6 lekcji / dzień) zajęć indywidualnych) / curso superintensivo
 • Kursy superintensywne (4 lekcje dziennie w grupie + 1/2 godziny zajęć indywidualnych)
 • Kursy przygotowujące do egzaminu DELE (4 lekcje lub 6 lekcji / dzień)
 • Kurs online 2 lekcje / tydzień
 • Kursy indywidualne
 • Hiszpański + tenis
 • Hiszpański + nurkowanie
 • Hiszpański + jazda konna
 • Hiszpański + joga

Inne atrakcje

 • Zajęcia i wycieczki
 • 2 lekcje flamenco w tygodniu
 • Dostęp do biblioteki i wideoteki

Galeria

Malaga

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.