Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Clic International House Cádiz

Certyfikat Instytutu Cervantesa

http://www.clic.es/cadiz/

+34 95 625 54 55

c/ Acacias, 13, 11007 Kadyks
Mapa Google

Clic IH Cádiz to filia szkoły Clic w Sewilli, która ma już ugruntowaną pozycję na rynku. Należy do Światowej Organizacji International House, zrzeszającej szkoły z 38 państw. Posiada ona certyfikat „ESCUELA ELE SEGURA ante el COVID-19”, który potwierdza, że spełnia ona wymogi bezpieczeństwa, mające na celu ochronę personelu i uczniów przed zarażeniem wirusem COVID-19.

Clic IH Cádiz ma swoją siedzibę w nowoczesnym budynku w dzielnicy Bahía Blanca. Poza programem dydaktycznym oferuje szeroką gamę atrakcji kulturalnych, sportowych i integracyjnych. Kadrę szkoły tworzą wysoko wykwalifikowani nauczyciele z dużym doświadczeniem, którzy lubią swoją pracę i dbają o przyjemną atmosferę. W każdej grupie uczy się średnio od 5 do maks. 10 osób. Clic korzysta z nowoczesnych metod nauczania i wykorzystuje w nim nowe technologie. W ofercie znajdują się również kursy on-line, które obejmują nie tylko nauke języka, ale też poznawanie hiszpańskiej kultury. Więcej na ich temat można znaleźć tutaj.

Szkoła oferuje sprawdzone miejsca zakwaterowania: u rodzin hiszpańskich, w mieszkaniu studenckim czy samodzielnym mieszkaniu.

 

Powiązane hasła: Kadyks, A1, A2, B1, B2, C1, C2, praktyki, kurs intensywny, obóz, kursy on-line, DELE

Rodzaje kursów

  • kursy on-line / cursos on-line
  • kurs intensywny (20h zajęć/tydzień) / español intensivo 20 sesiones semana
  • kurs superintensywny (30h zajęć/tydzień) / español super intensivo 30 sesiones semana
  • hiszpański i praktyki w firmach / español y prácticas en empresas
  • kursy wakacyjne dla młodzieży / cursos de verano para jovenes y adolescentes
  • kursy dla grup / programas para grupos
  • przygotowanie do egzaminów DELE / preparación al DELE

Inne atrakcje

  • atrakcje kulturalne i sportowe
  • wycieczka po mieście
  • wycieczka do Maroka

Galeria

Clic International House Cádiz
Kadyks

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.