Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Clic International House Malaga

Certyfikat Instytutu Cervantesa

https://clic.es/malaga/

+34 952 192 603

Calle Santa Lucía No 7 – 1ª planta, 29008 Málaga
Mapa Google

Clic International House Malaga to jedna z trzech placówek szkół CLIC (Centro de Lenguas e Intercambio Cultural) w Andaluzji, posługujących się znakiem jakości International House. Położona jest ona w centrum Malagi, w budynku z XIX wieku niedaleko Katedry. Rodzinna atmosfera łączy się tu z najwyższą jakością nauczania, potwierdzoną m.in. przez akredytacje Instytutu Cervantesa i IALC (International Association of Language Schools)

W ofercie szkoły znajdują się m.in. kursy intensywne, przygotowujące do egzaminów DELE i SIELE, zajęcia dedykowane najmłodszym i seniorom oraz  kursy on-line, które umożliwiają naukę języka hiszpańskiego z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci mogą wybierać również spośród szerokiego wachlarza zajęć dodatkowych, organizowanych na miejscu w Maladze oraz on-line, poświęconych np. hiszpańskiej kulturze. Dla zainteresowanych szkoła organizuje również nocleg i transfer z/na lotnisko.

Zachęcamy również do zapoznania się z albumem zdjęć szkoły, który znajduje się TUTAJ

 

Powiązane hasła: Kadyks, obóz, DELE, kursy on-line, A1, A2, B1, B2, C1, C2

Rodzaje kursów

  • kursy on-line / cursos on-line
  • kursy intensywne / cursos intensivos
  • przygotowanie do egzaminów (DELE, SIELE) / preparación para examenes (DELE, SIELE)
  • kursy dla seniorów / curso para las personas 50+
  • kursy dla grup / cursos para grupos

Galeria

Clic International House Malaga
Malaga

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.