Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

https://cslm.uca.es/

+34 956 015 795

Avenida Doctor Gómez Ulla, 18. 11003 Cádiz
Mapa Google

CSLM (Centro Superior de Lenguas Modernas) powstało jako część Uniwersytetu w Kadyksie, żeby popularyzować nauczanie języków obcych na wszystkich poziomach (hiszpańskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego, arabskiego, chińskiego, japońskiego, portugalskiego i rosyjskiego) na wszystkich poziomach. System nauczania CSLM jest nowoczesny, elastyczny i skuteczny, a jego oferta skierowana nie tylko do studentów, ale do wszystkich zainteresowanych.

Zajęcia odbywają się w czterech kampusach uniwersyteckich: w Kadyksie, Puerto Real, Jerez i Algeciras. CSLM zajmuje sie prowadzeniem kursów językowych, metodologią nauczania języków obcych i tłumaczeniem. Organizuje również kursy specjalne we współpracy z uczelniami i instytucjami zagranicznymi z terytorium USA, Unii Europejskiej, Chin, Rosji, Norwegii i Maroka. Szkoła dysponuje wieloma możliwościami zakwaterowania i propozycjami zajęć dodatkowych, w zależności od potrzeb kursantów.

W związku z dużym zainteresowaniem kursami języka hiszpańskiego, CSLM stworzyła szeroką ofertę kursów odpowiadających poziomom biegłości klasyfikacji Rady Europy, w tym kursy ogólne i specjalistyczne, związane z tematyką społeczną i kulturową Hiszpanii.

Zajęcia odbywają się w małych grupach i prowadzone są zawsze wymiennie przez dwóch nauczycieli, żeby zapewnić różnorodność stylów i metod nauczania. CSLM jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym DELE, w lutym, kwietniu, lipcu, wrześniu i październiku, organizuje sesje egzaminacyjne. Szkoła oferuje również kursy on-line.

Powiązane hasła: Kadyks, A1, A2, B1, B2, C1, C2, hiszpański dla nauczycieli, DELE, kurs on-line

Rodzaje kursów

  • kursy on-line / cursos on-line
  • kurs kwartalny (12 tygodni) / curso trimestral
  • kurs hiszpańskiego (3 tygodnie) / curso de español (3 semanas)
  • kursy specjalistyczne (społeczeństwo i kultura Hiszpanii) / cursos especializados (sociedad y cultura española)
  • kursy dla nauczycieli / cursos de formación para profesores ELE
  • kursy przygotowujące do egzaminów DELE / preparación para los exámenes DELE

Inne atrakcje

  • szeroka oferta zajęć dodatkowych
  • organizacja sesji egzaminów DELE

Galeria

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.