Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

http://www.educamundohuelva.es

+34 959 049 508

Calle La Paz, 2, 1ª Oficina. 21001 Huelva
Mapa Google

Educamundo to szkoła językowa istniejąca od 2012 roku.

Znajduje się w centrum miasta Huelva, blisko dworca autobusowego i kolejowego, jak również Uniwersytetu i strefy handlowej. Sale szkoły są przestronne i w pełni wyposażone (tablice, materiały dydaktyczne, klimatyzacja). Duże okna zapewniają dostęp naturalnego oświetlenia oraz sprzyjające warunki do nauki.

Wśród dostępnych kursów, poza hiszpańskim, są też inne języki, takie jak angielski, arabski, chiński, francuski i niemiecki. Kursy organizowane są przez cały rok. Wszyscy nauczyciele hiszpańskiego w Educamundo to osoby, dla których język ten jest językiem ojczystym, mają wyższe wykształcenie oraz posiadają odpowiednie przygotowanie do nauczania obcokrajowców.  

W Educamundo jedną z podstawowych zasad jest poświęcanie uwagi każdemu uczniowi indywidualnie. Zajęcia prowadzone są w elastycznych godzinach, a także w małych grupach (maksymalnie 10-osobowych, średnio 6 osób w grupie). Ponadto, można również uczęszczać na zajęcia indywidualne lub w mini-grupach 2-3 osobowych. Szkoła oferuje również kursy on-line.

 

Powiązane hasła: Huelva, A1, A2, B1, B2, kursy on-line, kurs intensywny, hiszpański medyczny

Rodzaje kursów

  • kursy on-line / cursos on-line
  • kursy w trybie zwykłym na wszystkich poziomach / cursos extensivos para todos los niveles
  • kursy intensywne / cursos intensivos
  • przygotowanie do egzaminów DELE / preparación de exámenes DELE
  • hiszpański specjalistyczny: turystyka, biznes, inżynieria, architektura, służba zdrowia, hotelarstwo;itd. / español para fines específicos: turismo, negocios, ingeniería, arquitectura, sanidad etc.

Inne atrakcje

  • Wycieczki turystyczne po mieście Huelva i po całej prowincji
  • Warsztaty z konwersacji i pisania 
  • Klub książki
  • Cykle kina hiszpańskiego

Galeria

Huelva

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.