Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

E.L.E. Córdoba

http://www.elecordoba.com

+34 669 911 377, +34 648 441 476

c/ Conde de Torres Cabrera 12. 14001 Córdoba
Mapa Google

E.L.E. Córdoba podchodzi do nauczania w sposób spersonalizowany. Największy nacisk podczas zajęć kładziony jest na umiejętności komunikacyjne. Wychodząc z założenia, że „mówienia można się nauczyć jedynie mówiąc”, nauczyciele E.L.E. Córdoba starają się stymulować częste wypowiedzi uczestników kursów.

Materiały dydaktyczne potrzebne do realizacji każdego kursu dostarczane są przez szkołę. Po zakończeniu programu przyznawane są certyfikaty poświadczające ilość godzin odbytych zajęć i osiągnięty poziom znajomości języka. Szkoła oferuje również kursy on-line.

Osoby powyżej 18. roku życia mogą uczestniczyć w programie „hiszpański + praktyki”,  w ramach którego będą miały możliwość pogłębić swoją znajomość języka, a jednocześnie poznać realia pracy w Hiszpanii w konkretnym zawodzie i rozwinąć umiejętność pracy w środowisku wielokulturowym. Kurs obejmuje 20 godzin zajęć języka tygodniowo, praktyki w firmie zakontraktowanej przez szkołę i zakwaterowanie w mieszkaniu dzielonym z innymi studentami.

Wszystkie oferowane przez E.L.E. Córdoba możliwości zakwaterowania uczestników kursów znajdują się w centrum miasta, w niedużej odległości od siedziby szkoły. Do wyboru są jedno lub dwuosobowe pokoje w mieszkaniach studenckich lub u rodzin hiszpańskich. W cenę mieszkania z rodziną wliczone jest pełne wyżywienie i usługa prania ubrań.

 

Powiązane hasła: Kordoba, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs dla nauczycieli, hiszpański biznesowy, kursy on-line, DELE, praktyki

Rodzaje kursów

  • kursy on-line / cursos on-line
  • kursy standardowe (90 lub 180 minut hiszpańskiego dziennie) / cursos generales de español
  • długość trwania i data rozpoczęcia do wyboru) / cursos individuales
  • hiszpański biznesowy / cursos de español de los negocios
  • społeczeństwo i kultura Hiszpanii (nacisk na wypowiedź ustną) / cursos de cultura y civilización
  • przygotowanie do egzaminów DELE / cursos DELE
  • kursy dla nauczycieli hiszpańskiego (ELE) / cursos de formación de profesores de ELE
  • hiszpański + praktyki w firmie / cursos de español + prácticas en empresas
  • kursy indywidualne / clases particulares

Inne atrakcje

  • zwiedzanie Kordoby pod opieką nauczyciela

Galeria

E.L.E. Córdoba
Kordoba

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.