Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Erasmus + Andalucía

http://www.inerciadigital.com

+34 639214706

Parque Científico y Tecnológico de Huelva (PCTH) Edificio 2.000, C/ Caucho, 1,
Mapa Google

Andalucía School jest programem organizowanym przez Inercia Digital S.L. Celem programu jest oferowanie kursów dla nauczycieli oraz uczniów z całej Europy i podniesienie ich kwalifikacji językowych. Promuje on również program Erasmus Plus wśród nauczycieli oraz uczniów w naszym regionie.

Szkoły znajdują się w kilku lokalizacjach na terenie Andaluzji – Huelva, Sewilla oraz Malaga.

Podczas zajęć duży nacisk kładziony jest nie tylko na naukę teorii języka, ale przede wszystkim na jego praktykę. Każdy kurs jest dostosowany poziomem do profilu grupy. Kursy trwają od 5 do 7 dni i odbywają się w terminach ustalanych wcześniej z partnerami naszego projektu.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć w katalogu przygotowanym przez Inercia Digital S.L. – pod słowem „katalog” odnośnik do pliku, który nam przesłali

 Zachęcamy też do zapoznania się z korzyściami, jakie płyną z udziału w programie. – pod słowem „korzyściami” odnośnik do pliku „Benefits of…”

 

Powiązane hasła: Huelva, A1, A2, B1, B2, C1, C2, DELE, kurs dla nauczycieli, flamenco, hiszpański biznesowy, Erasmus, gotowanie

Rodzaje kursów

  • hiszpański i gotowanie / español y cocina
  • hiszpański i flamenco / español y flamenco
  • hiszpański i social media / español y redes sociales
  • hiszpański dla nauczycieli / español para los profesores
  • hiszpański i narzędzia Google / español y herramientas Google

Inne atrakcje

- Program kulturalny

- Wycieczki

Galeria

Erasmus + Andalucía
Huelva

Promocja

KA1 Erasmus+ w Huelvie
Inercia Digital zaprasza osoby zainteresowane zrealizowaniem programu KA1 Erasmus+ w swojej…
5 lata temu
KA1 Erasmus+ w Huelvie

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.