Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Escuela Hispalense

Certyfikat Instytutu Cervantesa

https://www.hispalense.com/

+34 618 93 43 82

Av. Fuerzas Armadas 1, 11380 Taryfa
Mapa Google

Escuela Hispalense powstała w Taryfie, w prowincji Kadyks, w 1989 roku i była jedną z pierwszych szkół hiszpańskiego w regionie. To doskonałe miejsce dla osób, które chcą uczyć się języka w swobodnej atmosferze i doceniają możliwość przebywania w andaluzyjskim nadmorskim miasteczku.

Nasi nauczyciele mają wykształcenie kierunkowe, wiele lat doświadczenia i są pełni empatii. Dzięki nim przełamiesz początkowy lęk towarzyszący nauce nowego języka.

W krótkim czasie przygotują Cię do sprawnego radzenia sobie w codziennym życiu i do używania w praktyce tego, czego nauczyłeś się podczas zajęć. Jakość nauczania w naszej szkole jest potwierdzona akredytacją Instytutu Cervantesa. Jesteśmy też członkiem FEDELE (Federacja Szkół Języka Hiszpańskiego w Hiszpanii) oraz EEA (Stowarzyszenie Español en Andalucía).

W naszej szkole panuje rodzinna atmosfera a zajęcia prowadzone są w małych grupach. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja naszych uczniów i chcemy, żeby czuli się u nas bezpiecznie.

Szkoła jest położona naprzeciwko plaży, możemy ją nawet oglądać z okien naszych sal, i w pobliżu Starego Miasta, w centralnie położonej dzielnicy mieszkalnej. Organizujemy wycieczki, aby poznać zamek z X wieku, piękne andaluzyjskie patia, lokalny targ zbudowany w stylu neomauretańskim czy bary tapas, gdzie czasem organizowane są koncerty np. flamenco. Taryfa to połączenie tego, co typowo andaluzyjskie z międzynarodowym kosmopolityzmem.

 

Nasze kursy

Przez cały rok oferujemy różnego rodzaju kursy, od intensywnych i superintensywnych, w grupach maksymalnie 8 osobowych, po zajęcia indywidualne dostosowane do preferencji uczniów jeśli chodzi o godziny, cele, jakie chcą oni osiągnąć oraz poziom.

Nasi uczniowie mogą również wybrać kursy przygotowujące do egzaminu DELE lub kursy dla nauczycieli języka hiszpańskiego albo zdecydować się na bardziej specjalistyczne kursy poświęcone kinu i społeczeństwu Hiszpanii czy słownictwu biznesowemu.

Mamy również szerokie doświadczenie w organizowaniu kursów dla dzieci (Kids’ Club), które łączą w sobie naukę w sali lekcyjnej z aktywnościami poza murami szkoły, co pozwala rodzicom brać udział w zajęciach, jeśli sobie tego życzą.

Pakiety

Oferujemy pakiety, dzięki którym nasi uczniowie mogą w pełni cieszyć się swoim pobytem w Taryfie. Obejmują one kurs hiszpańskiego, różne opcje zakwaterowania (mieszkania współdzielone z innymi uczniami, pokój przy rodzinie hiszpańskiej, prywatne mieszkania przy plaży lub na starym mieście, hotele…) i kursy lub zajęcia sportowe: kitesurfing, windsurfing, nurkowanie, jazda konna, wspinaczka, kajaki, górskie wyprawy rowerowe, trekking…

 

Dlaczego Taryfa?

Taryfa to najbardziej wysunięte na południe miasteczko Hiszpanii, pomiędzy Morzem Śródziemnym a Atlantykiem, naprzeciwko afrykańskich wybrzeży, które świetnie stąd widać. Jak już ktoś tu dotarł, zwykle chce odwiedzić Maroko (przeprawa promem do Tangeru trwa tylko 35 minut).

Można również zorganizować wycieczki na Gibraltar, do Kadyksu, Sewilli, Granady…

A bez wyjeżdżania z Taryfy, można odwiedzić zamek i arabskie mury obronne, ruiny rzymskiego miasta Baelo Claudia i położone przy nim muzeum czy plażę Bolonia z jej pięknymi wydmami uznanymi za pomnik natury…

I oczywiście, można chodzić po wielokilometrowych piaszczystych plażach, z przeźroczystą wodą, spacerować po dwóch parkach krajobrazowych, wspinać się na góry z których można podziwiać niesamowite widoki albo po prostu usiąść w barze na plaży i patrzeć na niezapomniany zachód słońca. A potem spędzić wieczór na uliczkach Starego Miasta.

Nie można też przegapić okazji, aby wypłynąć w rejs po morzu połączony z oglądaniem wielorybów, delfinów i orek.

Podsumowując, po wizycie w Taryfie nasi uczniowie będą pamiętać wszystko, czego się nauczyli podczas kursu językowego, bo jest on zwykle połączony z niesamowitymi przeżyciami.

 

Powiązane hasła: Kadyks, Taryfa, kursy on-line, DELE, zajęcia indywidualne, kurs intensywny

Rodzaje kursów

  • kurs standardowy / curso estándar
  • kurs intensywny /curso intensivo
  • kurs przygotowujący do egzaminu DELE / curso preparación DELE
  • zajęcia indywidualne / clases privadas
  • zajęcia dla dzieci od 7 do 12 roku życia (Kids' Club) / clases para niños de 7-12 años (Kids' Club)

Galeria

Escuela Hispalense
Kadyks

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.