Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Cervantes Escuela Internacional

Certyfikat Instytutu Cervantesa

http://www.cervantes.to/polish/index.html

+34 95 229 53 78

Avda Juan Sebastián Elcano, 89, 29017 Malaga
Mapa Google

Cervantes Escuela Internacional prowadzi zajęcia od 1986 roku. Od samego początku szkoła wyspecjalizowała się w kursach języka hiszpańskiego jako języka obcego i przyjmuje uczniów w każdym wieku i ze wszystkich stron świata. W ciągu 34 lat doświadczenia przez szkołę przeszło ponad 32 000 osób. Posiada ona certyfikat „ESCUELA ELE SEGURA ante el COVID-19”, który potwierdza, że spełnianie wymogów bezpieczeństwa, mających na celu ochronę personelu i uczniów przed zarażeniem wirusem COVID-19.

Oferta Cervantes Escuela Internacional obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania i jest zróżnicowana programowo, dzięki czemu kursy mogą zostać precyzyjnie dopasowane do potrzeb wszystkich uczniów. Zajęcia odbywają się w grupach złożonych z maksymalnie 10 osób, dlatego możliwe jest bardziej indywidualne podejście do każdego z uczestników. Prowadzący dokładają wszelkich starań, żeby zajęcia były interesujące i urozmaicone, a większość z 8 sal lekcyjnych wyposażona jest w tablice interaktywne oraz narzędzia do wprowadzania do zajęć elementów z gier. Szkoła oferuje również kursy on-line.

Celem szkoły jest łączenie skutecznego nauczania z organizacją zajęć dodatkowych w czasie wolnym i zapewnieniem zakwaterowania w dobrym standardzie (wszystkie lokalizacje poddawane są cotygodniowej kontroli). 

99% uczniów Cervantes Escuela Internacional zdało pomyślnie egzamin DELE.

Zapoznajcie się z opiniami uczniów na temat szkoły Cervantes EI!

 

Andreea Georgescu
Rumunia, Kurs intensywny, 4 tygodnie

„ Decyzja o przyjeździe do szkoły zmieniła moje życie, przyjechałam z zamiarAndreea Georgescuem nauczenia się hiszpańskiego, poznania nowych przyjaciół i zwiedzenia nowych miejsc, ale rzeczywistość przekroczyła moje oczekiwania. Chociaż posiadałam podstawową znajomość języka, przez miesiąc nauczyłam się wystarczająco by przeprowadzić się do Hiszpanii i zacząć wszystko od nowa. Przez to muszę podziękować nauczycielom, nie tylko za cierpliwość, jaką mieli indywidualnie dla każdego z uczniów, ale także za zaufanie, które pozwoliło nam zintegrować się z hiszpańskim życiem oraz polepszać się z każdym dniem etc.

Poznałam przyjaciół, z którymi, chociaż mieszkają w innych częściach świata, utrzymuje kontakt. Zachowałam piękne wspomnienia i co najważniejsze udoskonaliłam znajomość hiszpańskiego, która była podstawa do życia i pracy w Hiszpanii.

Chcę zaznaczyć, że każdego lata, gdy szkoła jest pełna uczniów, dopada mnie nostalgia i przypomina mi się najpiękniejszy miesiąc mojego życia – kiedy to ja byłam częścią ich.”

Courtney Rudge
Anglia, Długoterminowy kurs Super intensywny +, 36 tygodnie

Courtney Rudge

„Naprawdę cieszę się z nauki w Cervantesie. Tyle się nauczyłam odkąd tu przyjechałam. Wszyscy nauczyciele są wspaniali, a wycieczki, które szkoła organizuje są bardzo zabawne. Jestem pod olbrzymim wrażeniem szkoły, i jestem zadowolona, że zdecydowałam się tu przyjechać.

Poznałam wielu cudownych, nowych przyjaciół, z którymi normalnie nigdy nie miałabym okazji się spotkać i co najważniejsze nauczyłam się dużo z języka hiszpańskiego, a, dzięki zajęciom kulturowym, poszerzyłam swoją wiedzę o Hiszpanii oraz jej zwyczajach. Bardzo podoba mi się mój kurs, a tą szkołę uważam za perfekcyjne miejsce do nauki.”

 

Powiązane hasła: Malaga, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kursy on-line, kurs intensywny, kurs biznesowy, seniorzy

Rodzaje kursów

 • kursy on-line / cursos on-line
 • kurs intensywny / curso intensivo
 • kurs standardowy / curso intensivo
 • kurs standardowy plus / curso intensivo plus
 • hiszpański prawniczy / español jurídico
 • hiszpański biznesowy/ español comercial
 • hiszpański turystyczny / español en el turismo
 • kursy dla nauczycieli / cursos para profesores
 • hiszpański + flamenco / español + flamenco
 • kursy długotrwałe / cursos de larga duración
 • kursy dopasowane do potrzeb grupy / cursos a medida para grupos
 • kursy mieszane / cursos combinados
 • zajęcia prywatne / cursos privados
 • kursy online dla wszystkich poziomów języka / cursos online para todos los niveles
 • kursy dla osób po 55. roku życia / cursos para adultos 55+

Inne atrakcje

 • bezpłatny dostęp do WiFi i do komputerów
 • bibiloteka
 • sala projekcyjna
 • patio
 • atrakcje kulturalne w ciągu tygodnia
 • wycieczki weekendowe
 • kursy online dla wszystkich poziomów języka

Galeria

Cervantes Escuela Internacional
Malaga

Promocja

Rozmowa ze zwyciężczynią konkursu Giner de los Ríos
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Barbarą Ziewiecką, zwyciężczynią konkursu Giner…
2 lata temu
Rozmowa ze zwyciężczynią konkursu Giner de los Ríos

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.