Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Kedaro International

http://www.kedaro.com

+34 959 87 37 12

C/Murillo, 8 21001 Huelva
Mapa Google

Kedaro International to szkoła językowa w mieście Huelva. Ośrodek usytuowany jest w centrum miasta, co gwarantuje łatwy dostęp do środków transportu, jak również bezpośrednią bliskość sklepów, barów i restauracji.

Huelva znajduje się nad oceanem, a z głównego dworca autobusowego codziennie przez całe lato kursują autobusy do okolicznych miasteczek i plaż takich jak La Antilla, Punta Umbría czy Mazagón. Poza tym z Huelva niedaleko jest do granicy z Portugalią, a także do przepięknego Parku Narodowego Doñana.

Szkoła Kedaro International, poza bogatą ofertą kursów języka hiszpańskiego, oferuje swoim studentom również pomoc w zakwaterowaniu i organizację czasu wolnego, z mnóstwem atrakcji turystycznych i kulturalnych. Wybór kurs hiszpańskiego zależy od poziomu zaawansowania, intensywności i zainteresowań. Szkoła proponuje m.in. kursy hiszpańskiego dla firm. Zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 8-osobowych, zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych, z naciskiem na komunikację i koncentrację na każdym ze studentów indywidualnie. Nauczyciele dbają o dostosowanie celów nauczania do poziomu języka każdego ze swoich podopiecznych. Oprócz typowego nauczania stacjonarnego, szkoła dysponuje również „Campusem on-line”, który pozwala na optymalne szkolenie z każdego miejsca na świecie.

 

Powiązane hasła: Huelva, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs on-line, DELE, kurs intensywny

Rodzaje kursów

  • kursy on-line / cursos on-line
  • Kurs przygotowawczy do DELE (wszystkie poziomy) / Curso preparación para DELE (todos los niveles)
  • Kursy intensywne 6 tygodni po 150 godzin /Cursos Intensivos 6 semanas de 150 horas
  • Kursy pół-intensywne 1.5 godziny dziennie / Cursos Semi-intensivos 1.5 horas diarias
  • Kursy standardowe 3 godziny w tygodniu / Cursos Extensivos 3 horas semanales

Inne atrakcje

  • sale klimatyzowane
  • strefa WI-FI
  • zajęcia dodatkowe
  • budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Galeria

Kedaro International
Huelva

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.