Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

La Playa Escuela de Español

Certyfikat Instytutu Cervantesa

http://www.escuelalaplaya.com

+34 95 193 68 65, SKYPE: escuela_laplaya +34 687 244 438

Paseo de las Palmeras, 1, 29720 Rincón de la Victoria, Malaga
Mapa Google

La Playa to akredytowana przez Instytut Cervantesa szkoła położona tuż przy plaży w La Cala del Moral. Jest to spokojna dzielnica rybaków oddalona o 12 km od centrum historycznego Malagi, w zachodniej części Costa del Sol.

Wszystkie sale w szkole wyposażone są w urządzenia cyfrowe i mają południowo zorientowane okna z widokiem na morze. Spokojnym rozmowom w rodzinnej atmosferze sprzyja otoczenie tropikalnego ogrodu, który okala budynek. Metodologia szkoły oparta jest o komunikację, profesjonalnie przygotowane treści podawane są w bezpośredniej i luźnej atmosferze. Młoda i dynamiczna kadra z dużym doświadczeniem międzynarodowym stara się, żeby nauka w szkole La Playa była atrakcyjnym przeżyciem. Szkoła szczyci się faktem, że 60% jej uczniów wraca w kolejnych latach. Oferuje ona również kursy on-line.

 

Powiązane hasła: Malaga, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs dla nauczycieli, zajęcia indywidualne, kurs intensywny, obozy, DELE, kurs on-line

Rodzaje kursów

 • kursy on-line / cursos on-line
 • kurs półintensywny (10h zajęć/tydzień) / semi-intensivo (10 horas/semana)
 • kurs intensywny (20h zajęć/tydzień) / intensivo (20 horas/semana)
 • kurs mieszany (intensywny + 5h zajęć indywidualnych/tydzień) / curso combinado (intensivo + 5 clases privadas/semana)
 • przygotowanie do egzaminów DELE / preparación examen DELE (półintensywny + 10h zajęć indywidualnych/tydzień) / (semi-intensivo + 10 clases privadas/semana)
 • Międzynarodowy Letni Obóz (5 zajęć/dzień) / (5 clases/día) dostępne przez 5 tygodni (koniec czerwca i lipiec)
 • kursy rodzinne (półintensywny + Międzynarodowy Letni Obóz) / (semi-intensivo + campamento de verano)
 • kształcenie nauczycieli języka hiszpańskiego jako języka obcego (30h zajęć) / formación de profesores de español como lengua extranjera (30 horas)

Inne atrakcje

Program "Życie w Andaluzji"

 • zwiedzanie zabytków i parków naturalnych, miasta i prowincji Malaga, a także najważniejszych miast Andaluzji
 • fiesty na plaży, noc flamenco, wyjście do barów w centrum Malagi i na Costa del Sol
 • wyjście na tapas do centrum Malagi, wizyty w winiarniach

Program sportów plażowych

 • bezpłatnie (sprzęt zapewniany przez szkołę): siłownia na wolnym powietrzu, piłka nożna, koszykówka, siatkówka, ping-pong, wioślarstwo, pływanie, wspinaczka, wędkarstwo
 • ze zniżką dla kursantów: surfing (także w odmianach kite, paddle, wind), paralotnia, nurkowanie, przejażdżka konna po plaży, wynjem rowerów i sprzętu wodnego, golf i mini golf

Galeria

La Playa Escuela de Español
Malaga

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.