Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Miguel de la Hoz - Escuela de español

http://www.migueldelahozescuela.es/pl/

+34 953 44 20 47

Plaza de la Constitución Nº 2, bajo Villacarrillo 23300, Jaén SPAIN
Mapa Google

Szkoła hiszpańskiego Maestro Miguel de la Hoz powstała w 1997 roku i od tamtego czasu stale pogłębia swoje doświadczenie w nauczaniu języków.

Nowoczesny ośrodek znajduje się pomiędzy dwoma parkami naturalnymi Sierra de Cazorla, Segura y las Villas. Miłośnicy historii również polubią to miejsce, ponieważ w okolicy szkoły znajduje się wiele zabytków średniowiecznej oraz arabskiej architektury.

Wykwalifikowani native speakerzy posiadają certyfikaty DELE prestiżowego Instytutu Cervantesa, a ich metody nauczania skupiają się na konwersacji oraz nauce poprzez kulturę. Uczniowie nie tylko nauczą się podstaw języka, ale będą również obcować z hiszpańskimi tradycjami, gastronomią, a nawet uczyć się języka poprzez flamenco i hiszpańską literaturę.

Aktywne zajęcia odbywają się w małych grupach po 4h dziennie na wszystkich poziomach języka.

Nasza szkoła oferuje kursy języka hiszpańskiego przede wszystkim dla grup zorganizowanych (ok. 10-15 osób). Taka forma sprawia, że w bardzo atrakcyjnej cenie  uczestnicy mają zapewnione dosłownie WSZYSTKO od momentu dotarcia na lotnisko w Hiszpanii (do Madrytu lub do Malagi). Zapewniamy transport z i na lotnisko, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, codzienne zajęcia lekcyjne z języka hiszpańskiego oraz wiele atrakcji (wśród nich: kurs tańca flamenco, sevillanas, warsztaty kulinarne, zajęcia sportowe, jazda konno, spływ kajakarski, paintball…). Ofertę i program kursu dopasowujemy do preferencji grupy przyjeżdżającej. Może to być kurs zarówno tematyczny, jak i ogólny.

Swoją ofertę kierujemy do szkół publicznych i prywatnych, do studentów i osób dorosłych,  ale też do osób starszych i rodzin z dziećmi, zainteresowanych nauką hiszpańskiego.

Więcej informacji na temat oferowanych kursów znajdą Państwo w poniższych materiałach:

Prezentacja szkoły

Obozy letnie

 

Powiązane hasła: Jaen, A1, A2, B1, B2, DELE, flamenco, teatr, seniorzy

Rodzaje kursów

  • kursy A1-C2 / cursos A1-C2
  • kurs DELE / curso DELE
  • kursy dla rodzin / cursos para familias
  • kursy tematyczne (np. hiszpański i flamenco, hiszpański i teatr) / cursos temáticos (por ejemplo español y flamenco, español y teatro)
  • kursy przygotowujące do podjęcia studiów lub realizacji praktyk / cursos de preparación para estudiar en la universidad o hacer prácticas
  • kursy dla seniorów / cursos para las personas mayores

Inne atrakcje

- 5h program tygodniowy, podczas którego uczniowie sami wybierają tematykę zajęć

-12h program tygodniowy, podczas którego uczniowie mogą rozwijać swoje pasje, takie jak gotowanie, taniec czy sport

- transfer z i na lotnisko/stację kolejową do miejsca pobytu

Miguel de la Hoz - Escuela de español
Jaen

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.