Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Szkoły językowe z Andaluzji zapraszają na kursy hiszpańskiego on-line

Stowarzyszenie Szkół Języka Hiszpańskiego z Andaluzji (Asociación de Escuelas de Español de Andalucía – EEA) serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą kursów on-line. Wszystkie szkoły zrzeszone w tej organizacji posiadają akredytację Instytutu Cervantesa, co stanowi gwarancję jakości nauczania. Podczas zajęć można poznać nie tylko język, ale też hiszpańską kulturę. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych nauczycieli, na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno indywidualnie jak i w grupach. Dostępne są również kursy z języka specjalistycznego oraz szkolenia dla nauczycieli hiszpańskiego. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia:

https://aeea.org/cursos-de-espanol-online/

Zachęcamy też do śledzenia Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na Facebooku, Instagramie i Twitterze: @eandalucia

W dniach 14 maja – 2 lipca 2020 r. siedem szkół członkowskich stowarzyszenia “Español en Andalucía” poprowadzi bezpłatne szkolenia on-line dla polskich nauczycieli języka hiszpańskiego. Wydarzenie współorganizuje Agencja Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA i Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Warszawie. Więcej informacji na:

https://hiszpanskiwandaluzji.pl/bezplatne-warsztaty-on-line-dla-nauczycieli-jezyka-hiszpanskiego/

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.