Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Wyjazd studyjny do Andaluzji – podróże językowe (18-20.10.2023)

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 18-20 października 2023 r. zorganizujemy misję handlową dla polskich biur podróży, które specjalizują się w wyjazdach językowych, bądź są zainteresowane włączeniem do swojej oferty takich wyjazdów.

Celem spotkań w ramach ww. misji jest nawiązanie kontaktów biznesowych ze szkołami językowymi z regionu Andaluzji oraz zapoznanie się z ich aktualną ofertą kursową, bazą noclegową oraz urokami poszczególnych miejscowości. Spotkania będą odbywały się w języku angielskim.

WSTĘPNY PROGRAM (18-20 X 2023)

Wt. 17 X – przylot do Sewilli

Śr. 18 X – Sewilla: prezentacja szkół z Andaluzji oraz spotkania B2B polskich operatorów z andaluzyjskimi firmami

Czw. 19-20 X – wizyty studyjne w andaluzyjskich szkołach organizowane przez Stowarzyszenie Szkół Języka Hiszpańskiego z Andaluzji (EEA)

Lista szkół z Andaluzji:   

TABELA ZE SZKOŁAMI DO POBRANIA

1. ACADEMIA BRITÁNICA

2. BLS IDIOMAS – BEST LANGUAGE SCHOOL

3. PROYECTO ESPAÑOL

4. CICA – CENTRO DE INTEGRACIÓN Y COMUNICACIÓN DE ALMUÑÉCAR

5. CLIC INTRNATIONAL HOUSES SEVILLA

6. CLIC MÁLAGA

7. CERVANTES ESCUELA INTERNACIONAL

8. CLIC CÁDIZ

9. DEBLA CURSOS DE ESPAÑOL

10. ESCUELA DE IDIOMAS CARLOS V

11. EUROIDIOMAS – ESCUELA DE IDIOMAS ÚBEDA

12. ENFOREX

13. INSTITUTO SAN FERNANDO

14. MALACA INSTITUTO

15. COLEGIO MARAVILLAS

16. SEVILLA HABLA

17. MAESTROMIO

18. TEC SEVILLA

Pt. 21 X – powrót do Polski

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji. Ostateczną decyzję o zaproszeniu Uczestnika z Polski podejmuje centrala Agencji Extenda w Sewilli wraz ze Stowarzyszeniem Szkół Języka Hiszpańskiego z Andaluzji. Koszt podróży i pobytu jednej osoby z Państwa firmy pokryje agencja Extenda.

Formularz do wstępnej rejestracji znajdą Państwo pod poniższym linkiem: https://www.extenda.es/2023-0456-interest-form-mi-ele-agencias-linguisticas

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem, pod nr tel. +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl

 

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.